15% zniżki na książki Wydawnictwa SQN

SQN

Współpraca z Wydawnictwem SQN ...

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z Wydawnictwem SQN, liderem rynku literatury sportowej. Dzięki niej zawodnicy grający w naszych rozgrywkach, będą mogli nabyć publikacje z 15% zniżką. Kod, uprawniający do 15% zniżki - BIZNESLIGA, należy realizować na stronie www.labotiga.pl.

Wydawnictwo SQN powstało w maju 2010 roku w Krakowie z inicjatywy trzech kolegów, którzy postanowili rzucić pracę w branży IT i zająć się wydawaniem książek. Pierwszą pozycja, którą wydali była autobiografia Andrésa Iniesty „Rok w raju”. Jej sukces sprawił, że na rynku, nakładem SQN, zaczęły pojawiać się kolejne sportowe publikacje. Najpierw o Barcelonie, później o innych klubach piłkarskich, a następnie także o kolejnych dyscyplinach, takich jak: siatkówka, koszykówka, biegi czy boks.

Obecnie SQN jest liderem rynku literatury sportowej w Polsce. Każdego roku wydawnictwo wypuszcza najwięcej pozycji o tej tematyce. W niespełna pięć lat wydaliśmy blisko 70 sportowych tytułów, a nasze książki regularnie zajmują czołowe lokaty w plebiscycie na Sportową Książkę Roku w Polsce.

Kod: BIZNESLIGA 

http://www.wsqn.pl/

https://www.facebook.com/WydawnictwoSQN

https://www.facebook.com/sqnsport

Uwaga. Kod nie działa na produkty mające znacznik “promocja” (posiadają 3 ceny, 2 przekreślone)"