XVIII kolejka - 03-06-2020
Shell 0:5 Revolut
CCZ - Ptaszyckiego 6
03-06-2020 godz: 19:30
Makro 6:3 GlobalLogic
CCZ - Ptaszyckiego 6
03-06-2020 godz: 20:15
Light 6:2 ICEO
CCZ - Ptaszyckiego 6
03-06-2020 godz: 21:00
Cognizant 0:5 SpyroSoft
CCZ - Ptaszyckiego 6
03-06-2020 godz: 22:30
XVII kolejka - 27-05-2020
Makro 1:7 ICEO
CCZ - Ptaszyckiego 6
27-05-2020 godz: 20:15
Light 7:0 SpyroSoft
CCZ - Ptaszyckiego 6
27-05-2020 godz: 21:45
XVI kolejka - 11-03-2020
Makro 2:6 Light
CCZ - Ptaszyckiego 6
11-03-2020 godz: 21:00
Artery Hotels 0:5 Shell
CCZ - Ptaszyckiego 6
11-03-2020 godz: 21:45
Revolut 3:3 ICEO
CCZ - Ptaszyckiego 6
11-03-2020 godz: 22:30
XV kolejka - 04-03-2020
Makro 3:3 Cognizant
CCZ - Ptaszyckiego 6
04-03-2020 godz: 20:15
GlobalLogic 2:2 ICEO
CCZ - Ptaszyckiego 6
04-03-2020 godz: 21:00
Shell 7:1 SpyroSoft
CCZ - Ptaszyckiego 6
04-03-2020 godz: 21:45
Artery Hotels 2:4 Light
CCZ - Ptaszyckiego 6
04-03-2020 godz: 22:30
XIV kolejka - 26-02-2020
Makro 3:2 SpyroSoft
CCZ - Ptaszyckiego 6
26-02-2020 godz: 19:30
BLACKLABEL&10A 2:8 Light
CCZ - Ptaszyckiego 6
26-02-2020 godz: 20:15
Artery Hotels 0:3 ICEO
CCZ - Ptaszyckiego 6
26-02-2020 godz: 21:00
GlobalLogic 6:1 Revolut
CCZ - Ptaszyckiego 6
26-02-2020 godz: 21:45
Shell 0:2 Cognizant
CCZ - Ptaszyckiego 6
26-02-2020 godz: 22:30
XIII kolejka - 19-02-2020
Makro 2:3 Artery Hotels
CCZ - Ptaszyckiego 6
19-02-2020 godz: 20:15
Cognizant 0:5 Light
CCZ - Ptaszyckiego 6
19-02-2020 godz: 21:00
Shell 5:2 ICEO
CCZ - Ptaszyckiego 6
19-02-2020 godz: 21:45
Revolut 2:6 SpyroSoft
CCZ - Ptaszyckiego 6
19-02-2020 godz: 22:30
XII kolejka - 12-02-2020
Makro 3:9 Revolut
CCZ - Ptaszyckiego 6
12-02-2020 godz: 19:30
BLACKLABEL&10A 2:4 Shell
CCZ - Ptaszyckiego 6
12-02-2020 godz: 21:00
Cognizant 7:3 ICEO
CCZ - Ptaszyckiego 6
12-02-2020 godz: 21:45
GlobalLogic 1:6 Light
CCZ - Ptaszyckiego 6
12-02-2020 godz: 22:30
XI kolejka - 05-02-2020
Makro 0:4 Shell
CCZ - Ptaszyckiego 6
05-02-2020 godz: 20:15
Light 6:4 Revolut
CCZ - Ptaszyckiego 6
05-02-2020 godz: 21:45
BLACKLABEL&10A 1:7 ICEO
CCZ - Ptaszyckiego 6
05-02-2020 godz: 22:30
X kolejka - 29-01-2020
Makro 2:3 BLACKLABEL&10A
CCZ - Ptaszyckiego 6
29-01-2020 godz: 19:30
SpyroSoft 0:3 ICEO
CCZ - Ptaszyckiego 6
29-01-2020 godz: 20:15
Light 3:3 Shell
CCZ - Ptaszyckiego 6
29-01-2020 godz: 21:00
Cognizant 11:1 Revolut
CCZ - Ptaszyckiego 6
29-01-2020 godz: 21:45
IX kolejka - 22-01-2020
Makro 4:3 GlobalLogic
CCZ - Ptaszyckiego 6
22-01-2020 godz: 19:30
Shell 5:2 Revolut
CCZ - Ptaszyckiego 6
22-01-2020 godz: 20:15
Cognizant 8:2 SpyroSoft
CCZ - Ptaszyckiego 6
22-01-2020 godz: 21:00
Light 2:4 ICEO
CCZ - Ptaszyckiego 6
22-01-2020 godz: 21:45
VIII kolejka - 15-01-2020
Makro 1:6 ICEO
CCZ - Ptaszyckiego 6
15-01-2020 godz: 19:30
GlobalLogic 2:6 Shell
CCZ - Ptaszyckiego 6
15-01-2020 godz: 21:00
Light 5:0 SpyroSoft
CCZ - Ptaszyckiego 6
15-01-2020 godz: 21:45
VII kolejka - 18-12-2019
Makro 0:9 Light
CCZ - Ptaszyckiego 6
18-12-2019 godz: 21:00
Artery Hotels 1:3 Shell
CCZ - Ptaszyckiego 6
18-12-2019 godz: 21:45
Revolut 7:6 ICEO
CCZ - Ptaszyckiego 6
18-12-2019 godz: 22:30
VI kolejka - 11-12-2019
Makro 1:6 Cognizant
CCZ - Ptaszyckiego 6
11-12-2019 godz: 20:15
GlobalLogic 5:2 ICEO
CCZ - Ptaszyckiego 6
11-12-2019 godz: 21:00
Artery Hotels 2:2 Light
CCZ - Ptaszyckiego 6
11-12-2019 godz: 21:45
Shell 4:1 SpyroSoft
CCZ - Ptaszyckiego 6
07-01-2020 godz: 22:30