III Liga Grupa D

Aktualności

Brak artykułów.

Tabela

poz. nazwa drużyny mecze zwycięstwa remisy porażki bramki + bramki - bilans punkty
1. Klonex 7 6 0 1 43 17 26 18
2. FIDELTRONIK 7 5 2 0 38 6 32 17
3. Ortotop Centrum Medyczne 5 4 0 1 23 12 11 12
4. Global Telemarketing 7 4 1 2 28 26 2 10
5. Getinge Group 7 3 1 3 22 21 1 10
6. KRAKVET.pl 5 1 2 2 11 17 -6 5
7. TeleTech 6 1 2 3 11 26 -15 5
8. FedEx 7 1 1 5 20 32 -12 4
9. KMC-Services 7 1 1 5 20 33 -13 4
10. Hako 6 1 0 5 12 38 -26 3

Statystyki

bramki
poz. zawodnik bramki
1. Mikołaj Pyś Klonex 17
2. Mateusz Juruś Klonex 10
3. Tomasz Kawa Ortotop Centrum Medyczne 9
3. Aleksander Lipiński FIDELTRONIK 9
5. Patryk Grudzień FIDELTRONIK 8
5. Michał Michnik Klonex 8
5. Maciej Wieczorek Global Telemarketing 8
8. Łukasz Orzechowski FedEx 6
8. Piotr Krawczyk KMC-Services 6
8. Łukasz Tlałka FIDELTRONIK 6
8. Patryk Kulesza Global Telemarketing 6
8. Maciek Skotniczy Getinge Group 6
8. Paweł Florkowski FIDELTRONIK 6
8. Radek Samborski FedEx 6
15. Konrad Pabjan Global Telemarketing 5
15. Dawid Kaźmierczak Global Telemarketing 5
15. Marcin Jodłoś Hako 5
18. Jakub Dziedzic Getinge Group 4
18. Łukasz Ignacyk Ortotop Centrum Medyczne 4
18. Mateusz Michalik KMC-Services 4
18. Christofer July TeleTech 4
22. Patryk Mirga KRAKVET.pl 3
22. Andrea Latino TeleTech 3
22. Michał Biernat Global Telemarketing 3
22. Piotr Struzik KRAKVET.pl 3
22. Rafał Pośpiech Getinge Group 3
22. Wojciech Orłowski FedEx 3
28. Andrzej Nowak FedEx 2
28. Mateusz Czapski Ortotop Centrum Medyczne 2
28. Ruslan Boichuk KRAKVET.pl 2
28. Mateusz Barabaś Klonex 2
28. Maciej Wrona FIDELTRONIK 2
28. Robert Panikowski Ortotop Centrum Medyczne 2
28. Mateusz Skotniczy Getinge Group 2
28. Krzysztof Roziński FedEx 2
28. Dawid Biel KMC-Services 2
28. Łukasz Opoka Getinge Group 2
28. Wojciech Jankowski Hako 2
28. Jędrzej Filipowicz Klonex 2
28. Grzegorz Przyborowski Getinge Group 2
28. Michał Starzyk Ortotop Centrum Medyczne 2
28. Michał Madej KMC-Services 2
28. Marcin Bielecki KMC-Services 2
28. Rafał Łysak KRAKVET.pl 2
28. Przemek Toborek Getinge Group 2
28. Bartosz Kromer Klonex 2
28. Michał Malczak Ortotop Centrum Medyczne 2
28. Adam Balon Hako 2
49. Claudio Timpano TeleTech 1
49. Kacper Poznański KRAKVET.pl 1
49. Marek Waszuta Getinge Group 1
49. Tomasz Bielecki KMC-Services 1
49. Emil Łukasiewicz KMC-Services 1
49. Sebastian Rychliński Hako 1
49. Michał Leśniakiewicz KMC-Services 1
49. Marcin Reichel FIDELTRONIK 1
49. Fabricio Stoia TeleTech 1
49. Pierre Ramirez TeleTech 1
49. Tomasz Żak FedEx 1
49. Maciej Kruczek Global Telemarketing 1
49. Jakub Kolb Hako 1
49. Łukasz Lenart Global Telemarketing 1
49. Dennis Banaszak FIDELTRONIK 1
49. Gracjan Marach KRAKVET.pl 1
49. Mateusz Pyś Klonex 1
49. Emanuele Ramacci TeleTech 1
49. Krzysztof Miśkowiec Ortotop Centrum Medyczne 1
49. Tomasz Byrdy Hako 1
49. Robert Kubisztal Ortotop Centrum Medyczne 1
49. Sebastian Pieprzyca Klonex 1
asysty
poz. zawodnik asysty
1. Mikołaj Pyś Klonex 11
2. Michał Michnik Klonex 9
3. Aleksander Lipiński FIDELTRONIK 7
4. Dawid Kaźmierczak Global Telemarketing 6
4. Patryk Grudzień FIDELTRONIK 6
4. Jędrzej Filipowicz Klonex 6
4. Łukasz Orzechowski FedEx 6
8. Maciek Skotniczy Getinge Group 4
8. Maciej Wieczorek Global Telemarketing 4
8. Mateusz Skotniczy Getinge Group 4
8. Paweł Florkowski FIDELTRONIK 4
8. Tomasz Kawa Ortotop Centrum Medyczne 4
13. Łukasz Ignacyk Ortotop Centrum Medyczne 3
13. Michał Biernat Global Telemarketing 3
13. Rafał Łysak KRAKVET.pl 3
13. Marcin Bielecki KMC-Services 3
13. Dennis Banaszak FIDELTRONIK 3
13. Mateusz Michalik KMC-Services 3
13. Robert Panikowski Ortotop Centrum Medyczne 3
13. Mateusz Juruś Klonex 3
13. Patryk Kulesza Global Telemarketing 3
13. Tomasz Bielecki KMC-Services 3
13. Mateusz Pyś Klonex 3
24. Łukasz Tlałka FIDELTRONIK 2
24. Konrad Pabjan Global Telemarketing 2
24. Piotr Bogacki Ortotop Centrum Medyczne 2
24. Andrzej Nowak FedEx 2
24. Dawid Biel KMC-Services 2
24. Claudio Timpano TeleTech 2
24. Kacper Poznański KRAKVET.pl 2
24. Bartosz Kromer Klonex 2
24. Andrea Latino TeleTech 2
24. Marek Waszuta Getinge Group 2
24. Maciek Myrdzik Getinge Group 2
35. Antonio Rossomando TeleTech 1
35. Grzegorz Przyborowski Getinge Group 1
35. Radek Samborski FedEx 1
35. Jakub Kolb Hako 1
35. Marcin Macina FedEx 1
35. Ignacio de la Torre TeleTech 1
35. Marcin Sosik Hako 1
35. Mateusz Wietecha Hako 1
35. Mikołaj Wiewióra Klonex 1
35. Marcin Porębski FIDELTRONIK 1
35. Damian Górnik KRAKVET.pl 1
35. Rafał Pośpiech Getinge Group 1
35. Fabricio Stoia TeleTech 1
35. Michał Madej KMC-Services 1
35. Sebastian Pieprzyca Klonex 1
35. Jakub Dziedzic Getinge Group 1
35. Hubert Matyja Klonex 1
35. Mateusz Zalewski Ortotop Centrum Medyczne 1
35. Marcin Jodłoś Hako 1
35. Piotr Struzik KRAKVET.pl 1
35. Michał Malczak Ortotop Centrum Medyczne 1
35. Adam Kuraś FIDELTRONIK 1
35. Grzegorz Duda Ortotop Centrum Medyczne 1
35. Krzysztof Roziński FedEx 1
35. Filip Konieczny Hako 1
35. Ruslan Boichuk KRAKVET.pl 1
35. Piotr Krawczyk KMC-Services 1
35. Jakub Potyrała Hako 1
35. Andrzej Rączka KMC-Services 1
35. Grzegorz Dacenko KRAKVET.pl 1
35. Patryk Kądzielawa Ortotop Centrum Medyczne 1
35. Patryk Idzik Klonex 1
35. Maciej Wrona FIDELTRONIK 1
35. Christofer July TeleTech 1
35. Tomasz Żak FedEx 1
35. Kamil Drożdż Global Telemarketing 1
ż. kartki
cz. kartki
poz. zawodnik cz. kartki
1. Claudio Timpano TeleTech 1
1. Marcin Januszkiewicz Hako 1
1. Michał Malczak Ortotop Centrum Medyczne 1
Aktualna 7. miesiąca
Brak
Dotychczasowe wyniki
Brak
Runda
Sezon
Kariera

Sędziowie

  • Krystian Augustyniak Krystian Augustyniak Średnia ocena: 4.67
  • Kamil Dulański Kamil Dulański Średnia ocena: 3.2
  • Grzegorz Hamowski Grzegorz Hamowski Średnia ocena: 3.61
  • Wojciech Wolan Wojciech Wolan Średnia ocena: 2.48