III Liga Grupa B

Aktualności

Tabela

poz. nazwa drużyny mecze zwycięstwa remisy porażki bramki + bramki - bilans punkty
1. Valeo 6 6 0 0 56 16 40 18
2. IMS Budownictwo 7 6 0 1 54 10 44 18
3. Frapol 7 5 0 2 30 15 15 15
4. mytaxi 7 4 0 3 22 21 1 12
5. Fluvius 7 3 1 3 24 30 -6 10
6. Bloober Team 7 3 0 4 17 31 -14 9
7. Porsche Inter Auto Polska 7 2 1 4 14 22 -8 7
8. u2i 5 1 1 3 8 29 -21 4
9. IAG GBS 7 0 1 6 14 31 -17 1
10. IG 6 1 0 5 6 40 -34 0

Statystyki

bramki
poz. zawodnik bramki
1. Kamil Mazurek Valeo 19
2. Michał Kliś IMS Budownictwo 10
2. Sebastian Tokarczyk IMS Budownictwo 10
4. Marcin Miarka Fluvius 9
5. Przemek Przytuła Valeo 8
5. Robert Kułaj Frapol 8
7. Dariusz Duda Frapol 7
7. Kamil Solecki Porsche Inter Auto Polska 7
7. Andrzej Iwański IMS Budownictwo 7
10. Jarosław Mistarz mytaxi 6
10. Rafał Nessing IMS Budownictwo 6
10. Maciej Jabłoński Valeo 6
10. Kamil Kazała IMS Budownictwo 6
10. Wojciech Kumor IMS Budownictwo 6
10. Darek Ludwig Valeo 6
10. Sebastian Masłoń Fluvius 6
17. Michał Rewaj Valeo 5
17. Robert Janik mytaxi 5
19. Diego Cavarra IAG GBS 4
19. David Van Tongeren IAG GBS 4
19. Tomasz Burkat mytaxi 4
19. Michał Machno Valeo 4
23. Filip Iwański IMS Budownictwo 3
23. Ireneusz Tokarczyk IMS Budownictwo 3
23. Sebastian Wieczorek Fluvius 3
23. Tomasz Więckowski Bloober Team 3
23. Bartosz Szewczyk Fluvius 3
23. Andrzej Fudała Valeo 3
23. Adam Zima u2i 3
23. Dawid Chudy IG 3
31. Marcin Mituś Frapol 2
31. Lukasz Lazenski IAG GBS 2
31. Tomasz Rusnak Frapol 2
31. Michał Mondrowicz Frapol 2
31. Tomasz Szafran Valeo 2
31. Rafał Proszowski IAG GBS 2
31. Robert Dominik mytaxi 2
31. Mikołaj Majka Bloober Team 2
31. Mateusz Piechnik Porsche Inter Auto Polska 2
31. Kamil Kania Frapol 2
31. Dawid Pytel mytaxi 2
31. Grzegorz Pająk Frapol 2
31. Paweł Kuźniar u2i 2
31. Tomasz Szopa Frapol 2
31. Michał Mielcarek Bloober Team 2
46. Krzysztof Księżarczyk Valeo 1
46. Kamil Kiełkowicz Fluvius 1
46. Sławomir Kiermasz Bloober Team 1
46. Kacper Madej u2i 1
46. Piotr Piłat Frapol 1
46. Francesco Sarda Fluvius 1
46. Zbigniew Czaderski mytaxi 1
46. Maciej Głomb Bloober Team 1
46. Camilo Gorzynski IAG GBS 1
46. Paweł Orlik Frapol 1
46. Konrad Korzybski IMS Budownictwo 1
46. Artur Wiecheć Bloober Team 1
46. Michał Salach IAG GBS 1
46. Mateusz Dziadoń Bloober Team 1
46. Janusz Mordarski u2i 1
46. Eligiusz Pach Fluvius 1
46. Wojciech Pajor Porsche Inter Auto Polska 1
46. Jakub Paś IG 1
46. Michał Dąbrowski IG 1
46. Marek Szwec Porsche Inter Auto Polska 1
46. Karol Paschek Valeo 1
46. Mykola Kursik IG 1
46. Michał Radny Frapol 1
46. Łukasz Madlewski u2i 1
46. Jakub Majka IMS Budownictwo 1
46. Tomasz Wadowski Porsche Inter Auto Polska 1
46. Grzesiek Zelek Valeo 1
46. Wojciech Mika mytaxi 1
asysty
poz. zawodnik asysty
1. Michał Kliś IMS Budownictwo 13
2. Kamil Mazurek Valeo 12
3. Sebastian Tokarczyk IMS Budownictwo 9
4. Andrzej Iwański IMS Budownictwo 8
5. Michał Rewaj Valeo 6
6. Andrzej Fudała Valeo 5
7. Francesco Sarda Fluvius 4
7. Ireneusz Tokarczyk IMS Budownictwo 4
7. Michał Machno Valeo 4
7. Paweł Orlik Frapol 4
7. Grzegorz Pająk Frapol 4
7. Krzysztof Księżarczyk Valeo 4
13. Jakub Sztyler Bloober Team 3
13. Kamil Kazała IMS Budownictwo 3
13. Karol Paschek Valeo 3
13. Tomasz Szopa Frapol 3
13. Sebastian Masłoń Fluvius 3
13. Filip Iwański IMS Budownictwo 3
13. Marcin Miarka Fluvius 3
13. Grzesiek Zelek Valeo 3
13. Darek Ludwig Valeo 3
13. Maciej Jabłoński Valeo 3
13. Grzegorz Zawadzki IAG GBS 3
24. Rafał Nessing IMS Budownictwo 2
24. Piotr Piłat Frapol 2
24. Piotr Dybowski IAG GBS 2
24. Robert Dominik mytaxi 2
24. Mikołaj Majka Bloober Team 2
24. Leszek Kwinta mytaxi 2
24. Jarosław Mistarz mytaxi 2
24. Tomasz Rusnak Frapol 2
24. Michał Radny Frapol 2
24. Wojciech Kumor IMS Budownictwo 2
24. Tomasz Więckowski Bloober Team 2
24. Dariusz Duda Frapol 2
24. Kamil Beniowski mytaxi 2
37. Jakub Paś IG 1
37. Marek Szwec Porsche Inter Auto Polska 1
37. Kamil Dąbrowski IG 1
37. Robert Kułaj Frapol 1
37. Łukasz Madlewski u2i 1
37. Mateusz Piechnik Porsche Inter Auto Polska 1
37. Robert Koperek mytaxi 1
37. David Van Tongeren IAG GBS 1
37. Paweł Kuźniar u2i 1
37. Mykola Kursik IG 1
37. Tomasz Burkat mytaxi 1
37. Maciej Miętkiewicz Fluvius 1
37. Rafał Fronczyk u2i 1
37. Sebastian Wieczorek Fluvius 1
37. Radosław Półchłopek IG 1
37. Diego Cavarra IAG GBS 1
37. Bartosz Szewczyk Fluvius 1
37. Daniel Toporkiewicz Valeo 1
37. Waldemar Hyclak IMS Budownictwo 1
37. Jakub Turek Frapol 1
37. Tomasz Doniec Fluvius 1
37. Paweł Mazur IAG GBS 1
37. Dawid Pytel mytaxi 1
37. Eligiusz Pach Fluvius 1
37. Sławomir Kiermasz Bloober Team 1
37. Rafał Wilk Porsche Inter Auto Polska 1
37. Michał Mondrowicz Frapol 1
37. Robert Janik mytaxi 1
37. Artur Wiecheć Bloober Team 1
37. Marcin Piotrowski Fluvius 1
37. Janusz Mordarski u2i 1
37. Michał Dul IG 1
37. Michał Salach IAG GBS 1
37. Sahin Sigva IAG GBS 1
37. Marcin Mituś Frapol 1
37. Przemek Przytuła Valeo 1
37. Kamil Ciążyński IG 1
37. Kamil Kiełkowicz Fluvius 1
ż. kartki
cz. kartki
poz. zawodnik cz. kartki
1. Jakub Majka IMS Budownictwo 1
Aktualna 7. miesiąca
Brak
Dotychczasowe wyniki
Runda
Sezon
Kariera

Sędziowie

  • Krystian Augustyniak Krystian Augustyniak Średnia ocena: 4.67
  • Paweł Dominiak Paweł Dominiak Średnia ocena: 3.03
  • Grzegorz Hamowski Grzegorz Hamowski Średnia ocena: 3.61
  • Łukasz Szymczyk Łukasz Szymczyk Średnia ocena: 3.92