III Liga Grupa A

Aktualności

Tabela

poz. nazwa drużyny mecze zwycięstwa remisy porażki bramki + bramki - bilans punkty
1. APLA 7 7 0 0 40 12 28 21
2. Deutsche Bank 7 5 1 1 40 17 23 16
3. Sygnity 7 4 1 2 28 22 6 13
4. Capita 7 4 1 2 25 20 5 13
5. mBank 7 4 0 3 27 26 1 12
6. Appdate 7 2 1 4 17 26 -9 7
7. Codewise 7 1 1 5 16 34 -18 4
8. Asseco Active Team 8 1 1 6 20 43 -23 4
9. Prisjakt 7 0 2 5 13 26 -13 2

Statystyki

bramki
poz. zawodnik bramki
1. Tomasz Szydło Sygnity 15
2. Marcin Pstruś APLA 13
2. Ernest Solak mBank 13
4. Radosław Nowak Deutsche Bank 10
5. Adam Bielski Capita 9
5. Łukasz Gręda Deutsche Bank 9
7. Piotr Klimczak APLA 8
7. Marcin Porada APLA 8
9. Krzysztof Organek Asseco Active Team 6
9. Marcin Chajduła Deutsche Bank 6
9. Piotr Pliszka Capita 6
12. Przemysław Michałowski mBank 5
13. Maciej Biela Codewise 4
13. Maksymilian Baran Sygnity 4
13. Tomasz Organek Asseco Active Team 4
13. Robert Organek Asseco Active Team 4
13. Marek Kozera Deutsche Bank 4
13. Wojciech Brożek Appdate 4
19. Mateusz Majewski mBank 3
19. Marcin Stefański Appdate 3
19. Mateusz Leszczyński Capita 3
19. Jakub Skrzyniarz Prisjakt 3
19. Marcin Kozera Deutsche Bank 3
19. Patryk Izydorek Appdate 3
19. Jarosław Skrzyniarz Prisjakt 3
19. Jakub Mojecki Appdate 3
27. Mieszko Bojarski Prisjakt 2
27. Mateusz Kochana APLA 2
27. Mikołaj Pysz Sygnity 2
27. Jacek Mila Capita 2
27. Robert Łatka Capita 2
27. Bartosz Kozłowski Deutsche Bank 2
27. Tomasz Szlęk Sygnity 2
27. Paweł Wąs mBank 2
27. Andrzej Kozubowski Codewise 2
27. Filip Mamcarczyk Codewise 2
27. Roland Kmiecik Asseco Active Team 2
27. Jakub Fujawa Prisjakt 2
27. Łukasz Sadowy Deutsche Bank 2
27. Piotr Fert Codewise 2
41. Dawid Janus Sygnity 1
41. Kamil Małoszewski Appdate 1
41. Aleksander Sadowy Deutsche Bank 1
41. Wojciech Trzeniec mBank 1
41. Łukasz Krauz mBank 1
41. Michał Wrona APLA 1
41. Jacek Sokołowski Asseco Active Team 1
41. Paweł Ogorzałek Codewise 1
41. Tomasz Romański Asseco Active Team 1
41. Krzysztof Styrc Codewise 1
41. Jarosław Niciejewski Codewise 1
41. Piotr Szwed Sygnity 1
41. Łukasz Nowak mBank 1
41. Paweł Zabój Asseco Active Team 1
41. Łukasz Stec Codewise 1
41. Jacek Jureczko Sygnity 1
41. Grzegorz Piwowarczyk Prisjakt 1
41. Dariusz Skrzyniarz Prisjakt 1
41. Mateusz Wojtecki Deutsche Bank 1
41. Dawid Kruczek Appdate 1
41. Michał Czupryna Appdate 1
41. Dawid Bury Appdate 1
41. Maksymilian Józefko Capita 1
41. Sławomir Chmielowski APLA 1
41. Krzysztof Zbyrowski Prisjakt 1
41. Michał Babij Capita 1
41. Steve Heslouin Codewise 1
41. Bartosz Kozłowski Deutsche Bank 1
41. Łukasz Szewczyk mBank 1
asysty
poz. zawodnik asysty
1. Marcin Porada APLA 11
2. Marcin Kozera Deutsche Bank 7
3. Piotr Pliszka Capita 5
3. Arkadiusz Milczarek mBank 5
3. Piotr Szwed Sygnity 5
3. Tomasz Organek Asseco Active Team 5
7. Marek Kozera Deutsche Bank 4
7. Bartosz Kozłowski Deutsche Bank 4
7. Patryk Izydorek Appdate 4
7. Robert Łatka Capita 4
7. Piotr Klimczak APLA 4
7. Adam Bielski Capita 4
13. Maciej Biela Codewise 3
13. Maciej Podgórni Sygnity 3
13. Tomasz Szydło Sygnity 3
13. Łukasz Szewczyk mBank 3
13. Piotr Fert Codewise 3
13. Marcin Zajac mBank 3
13. Mateusz Kochana APLA 3
13. Radosław Nowak Deutsche Bank 3
13. Marcin Pstruś APLA 3
22. Jacek Sokołowski Asseco Active Team 2
22. Tomasz Florczak Prisjakt 2
22. Jakub Fujawa Prisjakt 2
22. Jakub Skrzyniarz Prisjakt 2
22. Maciej Dębski Capita 2
22. Mateusz Majewski mBank 2
22. Maksymilian Józefko Capita 2
22. Marcin Stężowski Sygnity 2
22. Wojciech Brożek Appdate 2
22. Mateusz Wojtecki Deutsche Bank 2
22. Tomasz Szlęk Sygnity 2
33. Mateusz Kozera Deutsche Bank 1
33. Bogusław Kotlarski Sygnity 1
33. Łukasz Gręda Deutsche Bank 1
33. Jacek Mila Capita 1
33. Przemysław Michałowski mBank 1
33. Filip Morawski Appdate 1
33. Konrad Ambroży mBank 1
33. Bartosz Kozłowski Deutsche Bank 1
33. Grzegorz Musiał APLA 1
33. Łukasz Kapuściński Appdate 1
33. Łukasz Sadowy Deutsche Bank 1
33. Paweł Ogorzałek Codewise 1
33. Ernest Solak mBank 1
33. Artur Michalik Deutsche Bank 1
33. Robert Organek Asseco Active Team 1
33. Kamil Małoszewski Appdate 1
33. Bartosz Pokrywa Prisjakt 1
33. Michał Kozera Deutsche Bank 1
33. Michał Gajoch APLA 1
33. Michał Babij Capita 1
33. Harry Holroyd Codewise 1
33. Krzysztof Niewiara Deutsche Bank 1
33. Łukasz Krauz mBank 1
33. Wojciech Trzeniec mBank 1
33. Bartłomiej Pietrzyk Codewise 1
33. Tomasz Romański Asseco Active Team 1
33. Grzegorz Piwowarczyk Prisjakt 1
33. Andrzej Kozubowski Codewise 1
33. Mieszko Bojarski Prisjakt 1
33. Łukasz Nowak mBank 1
33. Paweł Zabój Asseco Active Team 1
33. Marcin Zięba Asseco Active Team 1
33. Jacek Jureczko Sygnity 1
33. Filip Mamcarczyk Codewise 1
33. Mateusz Rumas Capita 1
33. Marcin Wrona Appdate 1
ż. kartki
cz. kartki
poz. zawodnik cz. kartki
1. Tomasz Szlęk Sygnity 1
Aktualna 7. miesiąca
Brak
Dotychczasowe wyniki
Brak
Runda
Sezon
Kariera

Sędziowie

  • Krystian Augustyniak Krystian Augustyniak Średnia ocena: 4.67
  • Paweł Dominiak Paweł Dominiak Średnia ocena: 3.03
  • Grzegorz Hamowski Grzegorz Hamowski Średnia ocena: 3.61
  • Kamil Sikora Kamil Sikora Średnia ocena: 2.68
  • Wojciech Wolan Wojciech Wolan Średnia ocena: 2.48