III Liga Grupa A

Aktualności

Tabela

poz. nazwa drużyny mecze zwycięstwa remisy porażki bramki + bramki - bilans punkty
1. APLA 16 13 1 2 74 44 30 40
2. Deutsche Bank 16 11 1 4 77 34 43 34
3. Capita 16 10 1 5 67 40 27 31
4. mBank 16 8 1 7 69 65 4 25
5. Appdate 16 7 4 5 45 42 3 25
6. Sygnity 16 6 2 8 45 53 -8 20
7. Prisjakt 16 5 4 7 48 57 -9 19
8. Asseco Active Team 16 2 2 12 38 83 -45 8
9. Codewise 16 1 2 13 24 69 -45 5

Statystyki

bramki
poz. zawodnik bramki
1. Adam Bielski Capita 31
2. Ernest Solak mBank 30
3. Marcin Pstruś APLA 25
4. Tomasz Szydło Sygnity 22
5. Marcin Porada APLA 18
6. Krzysztof Organek Asseco Active Team 16
7. Łukasz Gręda Deutsche Bank 15
8. Radosław Nowak Deutsche Bank 14
9. Piotr Klimczak APLA 12
9. Przemysław Michałowski mBank 12
11. Marek Kozera Deutsche Bank 11
12. Marcin Chajduła Deutsche Bank 10
12. Jakub Mojecki Appdate 10
12. Jakub Fujawa Prisjakt 10
12. Marcin Kozera Deutsche Bank 10
12. Jarosław Skrzyniarz Prisjakt 10
17. Wojciech Brożek Appdate 9
17. Łukasz Szewczyk mBank 9
17. Tomasz Organek Asseco Active Team 9
20. Patryk Izydorek Appdate 8
20. Piotr Pliszka Capita 8
22. David Hidalgo Capita 7
22. Maciej Biela Codewise 7
24. Jakub Skrzyniarz Prisjakt 6
24. Paweł Mroczka Prisjakt 6
26. Paweł Wąs mBank 5
26. Mateusz Kochana APLA 5
26. Michał Babij Capita 5
26. Mikołaj Pysz Sygnity 5
26. Mateusz Leszczyński Capita 5
26. Grzegorz Piwowarczyk Prisjakt 5
32. Bartosz Kozłowski Deutsche Bank 4
32. Roland Kmiecik Asseco Active Team 4
32. Michał Czupryna Appdate 4
32. Marcin Stefański Appdate 4
32. Mieszko Bojarski Prisjakt 4
32. Robert Organek Asseco Active Team 4
32. Maksymilian Baran Sygnity 4
32. Dawid Bury Appdate 4
40. Andrzej Kozubowski Codewise 3
40. Mateusz Kozera Deutsche Bank 3
40. Piotr Fert Codewise 3
40. Mateusz Majewski mBank 3
40. Łukasz Sadowy Deutsche Bank 3
40. Maksymilian Józefko Capita 3
40. Filip Mamcarczyk Codewise 3
40. Tomasz Szeląg APLA 3
40. Jacek Jureczko Sygnity 3
49. Dariusz Skrzyniarz Prisjakt 2
49. Paweł Zabój Asseco Active Team 2
49. Jacek Mila Capita 2
49. Sławomir Chmielowski APLA 2
49. Krzysztof Zbyrowski Prisjakt 2
49. Dawid Janus Sygnity 2
49. Aleksander Sadowy Deutsche Bank 2
49. Marcin Jureczko Sygnity 2
49. Dawid Kruczek Appdate 2
49. Robert Łatka Capita 2
49. Bartosz Kozłowski Deutsche Bank 2
49. Michał Mariankowski mBank 2
49. Piotr Szwed Sygnity 2
49. Tomasz Szlęk Sygnity 2
49. Łukasz Nowak mBank 2
64. Michał Glinka Capita 1
64. Harry Holroyd Codewise 1
64. Maciej Walczewski Capita 1
64. Tomasz Florczak Prisjakt 1
64. Marcin Zajac mBank 1
64. Mateusz Wojtecki Deutsche Bank 1
64. Michał Należnik Prisjakt 1
64. Tomasz Romański Asseco Active Team 1
64. Kamil Małoszewski Appdate 1
64. Łukasz Krauz mBank 1
64. Steve Heslouin Codewise 1
64. Bartłomiej Pietrzyk Codewise 1
64. Michał Kozera Deutsche Bank 1
64. Michał Wrona APLA 1
64. Jacek Sokołowski Asseco Active Team 1
64. Wojciech Trzeniec mBank 1
64. Krzysztof Styrc Codewise 1
64. Mateusz Rumas Capita 1
64. Jarosław Niciejewski Codewise 1
64. Piotr Tendera Prisjakt 1
64. Paweł Ogorzałek Codewise 1
64. Arkadiusz Milczarek mBank 1
64. Łukasz Stec Codewise 1
asysty
poz. zawodnik asysty
1. Marcin Porada APLA 19
2. Adam Bielski Capita 14
3. Marcin Kozera Deutsche Bank 11
3. Łukasz Szewczyk mBank 11
5. Tomasz Organek Asseco Active Team 10
5. Piotr Klimczak APLA 10
7. Wojciech Brożek Appdate 9
7. Ernest Solak mBank 9
9. Radosław Nowak Deutsche Bank 8
9. Marcin Pstruś APLA 8
11. Marcin Zajac mBank 7
11. David Hidalgo Capita 7
11. Piotr Pliszka Capita 7
11. Arkadiusz Milczarek mBank 7
15. Mateusz Kochana APLA 6
15. Mateusz Leszczyński Capita 6
15. Jakub Fujawa Prisjakt 6
15. Michał Czupryna Appdate 6
15. Tomasz Szydło Sygnity 6
15. Bartosz Kozłowski Deutsche Bank 6
21. Michał Babij Capita 5
21. Patryk Izydorek Appdate 5
21. Marek Kozera Deutsche Bank 5
21. Paweł Mroczka Prisjakt 5
21. Piotr Szwed Sygnity 5
26. Mikołaj Pysz Sygnity 4
26. Robert Łatka Capita 4
26. Maciej Biela Codewise 4
26. Dariusz Skrzyniarz Prisjakt 4
26. Łukasz Gręda Deutsche Bank 4
26. Tomasz Florczak Prisjakt 4
26. Michał Kozera Deutsche Bank 4
26. Mateusz Majewski mBank 4
34. Radosław Sowa Appdate 3
34. Mateusz Kozera Deutsche Bank 3
34. Maksymilian Józefko Capita 3
34. Łukasz Nowak mBank 3
34. Krzysztof Organek Asseco Active Team 3
34. Przemysław Michałowski mBank 3
34. Jakub Skrzyniarz Prisjakt 3
34. Artur Michalik Deutsche Bank 3
34. Maciej Podgórni Sygnity 3
34. Michał Gajoch APLA 3
34. Łukasz Krauz mBank 3
34. Piotr Fert Codewise 3
34. Bartosz Pokrywa Prisjakt 3
34. Jakub Mojecki Appdate 3
34. Michał Mariankowski mBank 3
34. Mateusz Rumas Capita 3
50. Łukasz Sadowy Deutsche Bank 2
50. Mateusz Wojtecki Deutsche Bank 2
50. Marcin Stężowski Sygnity 2
50. Andrzej Kozubowski Codewise 2
50. Tomasz Szlęk Sygnity 2
50. Jan Porębski Capita 2
50. Marcin Stefański Appdate 2
50. Jacek Sokołowski Asseco Active Team 2
50. Filip Morawski Appdate 2
50. Maciej Dębski Capita 2
50. Roland Kmiecik Asseco Active Team 2
50. Marcin Chajduła Deutsche Bank 2
50. Piotr Trzeniec mBank 2
63. Krzysztof Zbyrowski Prisjakt 1
63. Wojciech Trzeniec mBank 1
63. Bartłomiej Pietrzyk Codewise 1
63. Mariusz Majorek Codewise 1
63. Marcin Zięba Asseco Active Team 1
63. Kamil Gałka Sygnity 1
63. Piotr Tendera Prisjakt 1
63. Mieszko Bojarski Prisjakt 1
63. Krzysztof Niewiara Deutsche Bank 1
63. Tomasz Romański Asseco Active Team 1
63. Janusz Bogacz Asseco Active Team 1
63. Bruno Oliveira Simoes Capita 1
63. Miłosz Dłuski Asseco Active Team 1
63. Sławomir Chmielowski APLA 1
63. Marcin Wrona Appdate 1
63. Paweł Kamiński Codewise 1
63. Harry Holroyd Codewise 1
63. Jacek Jureczko Sygnity 1
63. Filip Mamcarczyk Codewise 1
63. Łukasz Kapuściński Appdate 1
63. Jakub Czyż Sygnity 1
63. Konrad Ambroży mBank 1
63. Bartosz Kozłowski Deutsche Bank 1
63. Paweł Zabój Asseco Active Team 1
63. Bogusław Kotlarski Sygnity 1
63. Jacek Mila Capita 1
63. Marcin Jureczko Sygnity 1
63. Jarosław Skrzyniarz Prisjakt 1
63. Bartłomiej Rochecki Asseco Active Team 1
63. Damian Cygan Appdate 1
63. Dawid Janus Sygnity 1
63. Jakub Płonka Prisjakt 1
63. Robert Organek Asseco Active Team 1
63. Jarosław Szatyłowicz Codewise 1
63. Aleksander Sadowy Deutsche Bank 1
63. Kamil Małoszewski Appdate 1
63. Dawid Stosur Codewise 1
63. Paweł Ogorzałek Codewise 1
63. Grzegorz Piwowarczyk Prisjakt 1
63. Grzegorz Musiał APLA 1
63. Marek Iwaniak Asseco Active Team 1
ż. kartki
cz. kartki
poz. zawodnik cz. kartki
1. Tomasz Szlęk Sygnity 1
1. Tomasz Romański Asseco Active Team 1
Aktualna 7. miesiąca
Brak
Dotychczasowe wyniki
Brak
Runda
  • Najczęściej w 7. kolejki:
  • Najczęściej w 7. miesiąca:
    Brak
  • Najczęściej gracz meczu:
Sezon
Kariera

Sędziowie

  • Krystian Augustyniak Krystian Augustyniak Średnia ocena: 4.59
  • Paweł Dominiak Paweł Dominiak Średnia ocena: 3.01
  • Kamil Dulański Kamil Dulański Średnia ocena: 3.25
  • Grzegorz Hamowski Grzegorz Hamowski Średnia ocena: 3.57
  • Łukasz Marek Łukasz Marek Średnia ocena: 3.88
  • Kamil Sikora Kamil Sikora Średnia ocena: 3.17
  • Wojciech Wolan Wojciech Wolan Średnia ocena: 2.44
  • Tomasz Żelazny Tomasz Żelazny Średnia ocena: 4.25