II Liga Grupa D

Aktualności

Tabela

poz. nazwa drużyny mecze zwycięstwa remisy porażki bramki + bramki - bilans punkty
1. nc+ 12 11 0 1 51 19 32 33
2. Nidec 12 10 0 2 64 22 42 30
3. Nem-Bud 12 9 2 1 51 20 31 29
4. Rolls-Royce 12 6 1 5 47 44 3 19
5. LGBS 12 5 1 6 42 41 1 16
6. Colorex 12 4 2 6 52 56 -4 14
7. Pegasystems 12 4 1 7 25 49 -24 13
8. Dragon 12 3 2 7 39 45 -6 11
9. SSC Internazionale 12 3 0 9 24 63 -39 9
10. Sterling Outsourcing 12 0 1 11 18 54 -36 1

Statystyki

bramki
poz. zawodnik bramki
1. Jakub Pluciński Nidec 25
2. Mariusz Kwater Colorex 23
3. Łukasz Koniarczyk nc+ 21
3. Krzysztof Mrugała Rolls-Royce 21
5. Tadeusz Pytraczyk Nidec 14
6. Patryk Mucha Colorex 12
6. Rafał Kościelniak Nem-Bud 12
8. Maciej Maderak Pegasystems 11
9. Rafał Górecki Nem-Bud 10
9. Piotr Podolski Dragon 10
9. Dzmitry Ramancou LGBS 10
9. Bartłomiej Kądziołka LGBS 10
13. Bartłomiej Marona Dragon 9
14. Daniel Jaśkiewicz Colorex 8
14. Marek Ulman Nem-Bud 8
16. Wojciech Rumian SSC Internazionale 7
16. Adrian Grzybek Nem-Bud 7
18. Kamil Kobylec LGBS 6
18. Grzegorz Sroczyk LGBS 6
20. Konrad Machnik Nidec 5
20. Dariusz Woźniak Pegasystems 5
22. Piotr Polak nc+ 4
22. Łukasz Adamski nc+ 4
22. Hubert Sagan nc+ 4
22. FILIP KRAMARCZYK Rolls-Royce 4
22. Piotr Warminski Sterling Outsourcing 4
22. Jacek Gabrys SSC Internazionale 4
22. Łukasz Lorenc nc+ 4
22. Cezary Jędrzejczyk nc+ 4
22. Wiktor Polar Nidec 4
22. Mateusz Marcjan SSC Internazionale 4
22. Paweł Warmuz nc+ 4
22. Maciej Piasecki Dragon 4
22. Damian Widomski Nidec 4
22. Robert Pudłowski Rolls-Royce 4
36. Paweł Metelski nc+ 3
36. Maciej Marona Dragon 3
36. Keith Sweeney Sterling Outsourcing 3
36. Paweł Hat nc+ 3
36. Dariusz Gałek SSC Internazionale 3
36. Jakub Bożek Nidec 3
36. Marcin Kurczek Dragon 3
36. Housem Meftah Sterling Outsourcing 3
36. Kornel Apostolik Nidec 3
36. Jan Ulman Nem-Bud 3
36. Wojciech Głowa Colorex 3
36. Konrad Wilk Rolls-Royce 3
36. Dariusz Niedzielski Dragon 3
36. Krystian Ignatowicz Pegasystems 3
36. Maciej Jędrachowicz Dragon 3
36. Grzegorz Walczak Colorex 3
36. Jacek Płaza Sterling Outsourcing 3
36. Marcin Wszołek Nidec 3
36. Farzin Abadi SSC Internazionale 3
55. Dawid Foszt LGBS 2
55. Andrzej Lis Rolls-Royce 2
55. Mateusz Pawlikowski Nem-Bud 2
55. Karol Krawczyk Rolls-Royce 2
55. Tomasz Krupa LGBS 2
55. Robert Malawski Dragon 2
55. Michał Dudek Rolls-Royce 2
55. Michał Sobol Colorex 2
55. Jakub Kozioł Nem-Bud 2
64. Rafał Bajek Rolls-Royce 1
64. Tomasz Witkowski Nem-Bud 1
64. Paweł Frys Dragon 1
64. Jarosław Waga Pegasystems 1
64. Tomasz Machnicki Pegasystems 1
64. Damian Lis Pegasystems 1
64. Marcin Nobis SSC Internazionale 1
64. Michał Zieliński SSC Internazionale 1
64. Piotr Rusztowicz Dragon 1
64. Gavin Fisher Sterling Outsourcing 1
64. Aleksander Łysek LGBS 1
64. Łukasz Małecki Rolls-Royce 1
64. Marcin Parszywka Nem-Bud 1
64. Tomasz Syguła Pegasystems 1
64. Michał Pudłowski Rolls-Royce 1
64. Stuart Warren Sterling Outsourcing 1
64. Łukasz Dąbrowski SSC Internazionale 1
64. Jakub Mądrzyk Rolls-Royce 1
64. Krystian Otfinowski Pegasystems 1
64. Bartosz Szcząber Nem-Bud 1
64. Wojciech Ksel Sterling Outsourcing 1
64. Mohamed Kalem Chabbar Sterling Outsourcing 1
64. Wiesław Madej Rolls-Royce 1
64. Sławomir Ląd Nidec 1
64. Konrad Czernik Sterling Outsourcing 1
64. Kamil Hodurek Nem-Bud 1
64. Dawid Matecki Nem-Bud 1
asysty
poz. zawodnik asysty
1. Konrad Machnik Nidec 11
2. Wojciech Głowa Colorex 9
3. Daniel Jaśkiewicz Colorex 8
4. Andrzej Lis Rolls-Royce 7
4. Kamil Kobylec LGBS 7
4. Cezary Jędrzejczyk nc+ 7
4. Jakub Pluciński Nidec 7
4. Patryk Mucha Colorex 7
9. Łukasz Lorenc nc+ 6
10. Grzegorz Sroczyk LGBS 5
10. Rafał Kościelniak Nem-Bud 5
10. Krzysztof Mrugała Rolls-Royce 5
10. Robert Malawski Dragon 5
10. Krystian Ignatowicz Pegasystems 5
10. Rafał Górecki Nem-Bud 5
10. Tadeusz Pytraczyk Nidec 5
10. Łukasz Koniarczyk nc+ 5
10. Paweł Hat nc+ 5
19. Piotr Podolski Dragon 4
19. FILIP KRAMARCZYK Rolls-Royce 4
19. Adrian Grzybek Nem-Bud 4
19. Robert Pudłowski Rolls-Royce 4
19. Maciej Piasecki Dragon 4
19. Farzin Abadi SSC Internazionale 4
19. Mariusz Kwater Colorex 4
19. Wiktor Polar Nidec 4
27. Marcin Kurczek Dragon 3
27. Tomasz Krupa LGBS 3
27. Michał Sobol Colorex 3
27. Marek Ulman Nem-Bud 3
27. Łukasz Adamski nc+ 3
27. Dzmitry Ramancou LGBS 3
27. Sławomir Ląd Nidec 3
27. Bartłomiej Kądziołka LGBS 3
27. Bartłomiej Marona Dragon 3
27. Marcin Leśniak Nem-Bud 3
27. Jarosław Łoś Sterling Outsourcing 3
27. Maciej Maderak Pegasystems 3
27. Paweł Metelski nc+ 3
27. Piotr Kursa Nidec 3
27. Karol Krawczyk Rolls-Royce 3
27. Łukasz Bień Sterling Outsourcing 3
43. Jakub Mądrzyk Rolls-Royce 2
43. Jacek Kula LGBS 2
43. Marcin Nobis SSC Internazionale 2
43. Kornel Apostolik Nidec 2
43. Jakub Kozioł Nem-Bud 2
43. Damian Widomski Nidec 2
43. Maciej Marona Dragon 2
43. Dawid Masłowski Nem-Bud 2
43. Paweł Warmuz nc+ 2
43. Wiesław Madej Rolls-Royce 2
43. Mateusz Pawlikowski Nem-Bud 2
43. Dariusz Niedzielski Dragon 2
43. Krzysztof Sadko Nidec 2
43. Dariusz Wierzbicki SSC Internazionale 2
43. Jakub Bożek Nidec 2
43. Marcin Wszołek Nidec 2
43. Wojciech Rumian SSC Internazionale 2
43. Keith Sweeney Sterling Outsourcing 2
43. Andrzej Raszka LGBS 2
62. Norbert Bocheński nc+ 1
62. Paweł Woźniak Nem-Bud 1
62. Patryk Walczak Colorex 1
62. Maciej Gocyła nc+ 1
62. TOMASZ MADEJ Rolls-Royce 1
62. Konrad Wilk Rolls-Royce 1
62. Bartosz Szcząber Nem-Bud 1
62. Jacek Gabrys SSC Internazionale 1
62. Dariusz Woźniak Pegasystems 1
62. Michael Dolan Sterling Outsourcing 1
62. David Burch Sterling Outsourcing 1
62. Mohamed Kalem Chabbar Sterling Outsourcing 1
62. Kamil Moskal Nem-Bud 1
62. Rafał Skrzyński Nidec 1
62. Patryk Łuczak nc+ 1
62. Paweł Frys Dragon 1
62. Tomasz Machnicki Pegasystems 1
62. Maciej Jędrachowicz Dragon 1
62. Mateusz Klecha LGBS 1
62. Michał Pudłowski Rolls-Royce 1
62. Piotr Polak nc+ 1
62. Rafał Chojnacki nc+ 1
62. Tomasz Syguła Pegasystems 1
62. Paweł Kleszcz Colorex 1
62. Bartosz Nowakowski SSC Internazionale 1
62. Krzysztof Latko Colorex 1
62. Dawid Foszt LGBS 1
62. Tomasz Janik SSC Internazionale 1
62. Wojciech Koszyk Dragon 1
62. Housem Meftah Sterling Outsourcing 1
62. Damian Michałek Nem-Bud 1
62. Jacek Płaza Sterling Outsourcing 1
62. Łukasz Polak nc+ 1
62. Yurii Chechelev Dragon 1
62. Jarosław Waga Pegasystems 1
62. Piotr Rusztowicz Dragon 1
62. Michał Zieliński SSC Internazionale 1
62. Dariusz Gałek SSC Internazionale 1
62. Grzegorz Walczak Colorex 1
62. Hubert Sagan nc+ 1
62. Onur Oner SSC Internazionale 1
62. Bogdan Kapusta Nem-Bud 1
62. Jakub Kozak Sterling Outsourcing 1
62. Piotr Warminski Sterling Outsourcing 1
62. Arkadiusz Liszka LGBS 1
62. Dawid Figwer Pegasystems 1
62. Piotr Kondratowicz SSC Internazionale 1
ż. kartki
cz. kartki
poz. zawodnik cz. kartki
1. Robert Szymański LGBS 1
Aktualna 7. miesiąca
Brak
Dotychczasowe wyniki
Brak
Runda
Sezon
Kariera

Sędziowie

  • Krystian Augustyniak Krystian Augustyniak Średnia ocena: 4.56
  • Kamil Dulański Kamil Dulański Średnia ocena: 3.25
  • Kamil Sikora Kamil Sikora Średnia ocena: 2.8
  • Łukasz Szymczyk Łukasz Szymczyk Średnia ocena: 3.92
  • Wojciech Wolan Wojciech Wolan Średnia ocena: 2.5
  • Tomasz Żelazny Tomasz Żelazny Średnia ocena: 4