II Liga Grupa B

Aktualności

Tabela

poz. nazwa drużyny mecze zwycięstwa remisy porażki bramki + bramki - bilans punkty
1. Oknoplast 7 7 0 0 41 24 17 21
2. s4e 7 6 0 1 56 21 35 18
3. Aon United 7 3 2 2 24 17 7 11
4. Plac Nowy 1 7 3 1 3 31 26 5 10
5. Alexmann 7 3 1 3 23 24 -1 10
6. Extend Vision 7 2 2 3 18 25 -7 8
7. Sappi 7 2 1 4 25 41 -16 7
8. Atal 7 2 1 4 17 32 -15 7
9. iCar II 7 1 2 4 15 24 -9 5
10. Biprotech 7 0 2 5 9 25 -16 2

Statystyki

bramki
poz. zawodnik bramki
1. Andrzej Pierwoła s4e 15
2. Dawid Zawada s4e 13
3. Anthony Schacherer Alexmann 12
4. Tomasz Armatys Oknoplast 11
5. Dariusz Kuźma Oknoplast 8
6. Mateusz Kapusta Atal 7
6. Sebastian Czop Plac Nowy 1 7
8. Konrad Kłusek Aon United 6
8. Paweł Latocha iCar II 6
8. Konrad Korzeniowski Oknoplast 6
8. Łukasz Sypek Sappi 6
8. Tomasz Florek s4e 6
8. Jakub Kiełbowicz Extend Vision 6
14. Gabriel Janikowski Plac Nowy 1 5
14. Filip Latoś Sappi 5
14. Wojciech Sar Alexmann 5
14. Arkadiusz Guściora Aon United 5
14. Adam Popowicz Oknoplast 5
19. Michał Nawrocki s4e 4
19. Rafał Tomczak s4e 4
19. Michał Żywczak Plac Nowy 1 4
19. Stanisław Banach Biprotech 4
19. Karol Szot Extend Vision 4
24. Marcin Gzyl Atal 3
24. Łukasz Karwowski Aon United 3
24. Alejandro Rodriguez Aon United 3
24. Tomasz Duda Aon United 3
24. Piotr Dudziak Plac Nowy 1 3
24. Łukasz Śladowski Sappi 3
24. Marek Kamiński s4e 3
24. Mariusz Badoń Oknoplast 3
24. Kamil Gunerka Plac Nowy 1 3
24. Tomasz Kadłuczak s4e 3
24. Tomasz Krużel Sappi 3
24. Grzegorz Ławrowski Oknoplast 3
36. Wojciech Kuźma s4e 2
36. Piotr Szczepański Aon United 2
36. Tomasz Chadaj Sappi 2
36. Bartosz Oleksy Biprotech 2
36. Rafał Jurkowski iCar II 2
36. Paweł Kmieć Atal 2
36. Tomasz Jabłoński Atal 2
36. Albert Niekurzak Alexmann 2
36. Paweł Frey Extend Vision 2
36. Dominik Dyba Plac Nowy 1 2
36. Łukasz Dulemba iCar II 2
36. Daniel Sorys s4e 2
36. Konrad Kuska Extend Vision 2
36. Filip Cena Extend Vision 2
36. Mariusz Kubala s4e 2
36. Piotr Skrzyński Atal 2
52. Henryk Ciastoń Oknoplast 1
52. Karol Szostak Sappi 1
52. Stanislav Kapusta Alexmann 1
52. Daniel Suchan Oknoplast 1
52. Paweł Rajca Atal 1
52. Marcin Sarapta Aon United 1
52. Leszek Moskała Biprotech 1
52. Maciej Sporysz Sappi 1
52. RAFAŁ KOTABA Oknoplast 1
52. Mateusz Gomularz iCar II 1
52. Piotr Dobrzański Sappi 1
52. Jan Tarnawski Aon United 1
52. Michał Gądek iCar II 1
52. Maciej Preczinger Alexmann 1
52. Piotr Rzepecki Plac Nowy 1 1
52. Alan Gerycz Oknoplast 1
52. Łukasz Stępka Biprotech 1
52. Filip Szafraniec Plac Nowy 1 1
52. Kamil Pawelczyk s4e 1
52. Emil Wiklo Extend Vision 1
52. Mateusz Kozera Sappi 1
52. Janusz Kuczek s4e 1
52. Łukasz Pyciński iCar II 1
52. Damian Janosik iCar II 1
52. Krzysztof Feluś Oknoplast 1
52. Michał Tarabuła Sappi 1
52. Nazar Mykhailynyn Biprotech 1
52. Jarosław Micek Alexmann 1
52. Grzegorz Grabka Extend Vision 1
asysty
poz. zawodnik asysty
1. Andrzej Pierwoła s4e 9
2. Tomasz Armatys Oknoplast 6
2. Mariusz Badoń Oknoplast 6
2. Dariusz Kuźma Oknoplast 6
2. Marcin Gzyl Atal 6
6. Konrad Korzeniowski Oknoplast 4
6. Łukasz Sypek Sappi 4
6. Dawid Zawada s4e 4
6. Łukasz Śladowski Sappi 4
6. Tomasz Florek s4e 4
6. Tomasz Marzecki Plac Nowy 1 4
12. Michał Nawrocki s4e 3
12. Michał Tobjasz Aon United 3
12. Arkadiusz Guściora Aon United 3
12. Stanislav Kapusta Alexmann 3
12. Alejandro Rodriguez Aon United 3
12. Mateusz Kozera Sappi 3
12. Sebastian Czop Plac Nowy 1 3
12. Kamil Gunerka Plac Nowy 1 3
20. Adam Popowicz Oknoplast 2
20. Bartłomiej Gomularz iCar II 2
20. Krzysztof Wójcik Biprotech 2
20. Paweł Frey Extend Vision 2
20. Bartłomiej Karcz Biprotech 2
20. Damian Dziedzic Aon United 2
20. Kamil Pawelczyk s4e 2
20. Filip Cena Extend Vision 2
20. Piotr Mazela s4e 2
20. Mateusz Kapusta Atal 2
20. Maciej Preczinger Alexmann 2
20. Konrad Nowak s4e 2
20. Bartosz Bieszczanin Oknoplast 2
20. Dominik Dyba Plac Nowy 1 2
20. Piotr Dobrzański Sappi 2
20. Emil Wiklo Extend Vision 2
20. Łukasz Dulemba iCar II 2
20. Konrad Kłusek Aon United 2
38. Paweł Buszczyk s4e 1
38. Paweł Latocha iCar II 1
38. Tomasz Chadaj Sappi 1
38. Konrad Kuska Extend Vision 1
38. Adam Napiątek Alexmann 1
38. Daniel Sorys s4e 1
38. Dariusz Młodzianowski iCar II 1
38. Waldemar Kopacz Atal 1
38. Rafał Jurkowski iCar II 1
38. Jan Tarnawski Aon United 1
38. Albert Niekurzak Alexmann 1
38. Wojciech Sar Alexmann 1
38. Janusz Kuczek s4e 1
38. Wojciech Winczura s4e 1
38. Filip Szafraniec Plac Nowy 1 1
38. Tomasz Jabłoński Atal 1
38. Damian Mrozowicz Sappi 1
38. Jakub Kiełbowicz Extend Vision 1
38. Grzegorz Grabka Extend Vision 1
38. Grzegorz Ławrowski Oknoplast 1
38. Dariusz Przybycień Oknoplast 1
38. Nazar Mykhailynyn Biprotech 1
38. Karol Szot Extend Vision 1
38. Grzegorz Januś s4e 1
38. Krzysztof Feluś Oknoplast 1
38. Łukasz Karwowski Aon United 1
38. Maciej Ważny s4e 1
38. Mateusz Gomularz iCar II 1
38. Michał Frankowski iCar II 1
38. Przemysław Jabłoński Sappi 1
38. Mariusz Jedrychowski s4e 1
38. Dominik Zimnicki Plac Nowy 1 1
38. Anthony Schacherer Alexmann 1
38. Piotr Puzia Sappi 1
38. Rafał Tomczak s4e 1
38. Łukasz Pyciński iCar II 1
38. Alan Gerycz Oknoplast 1
38. Dariusz Kozyra Alexmann 1
38. Tomasz Krużel Sappi 1
38. Marcin Sarapta Aon United 1
38. Marcin Antczak Aon United 1
38. Tomasz Duda Aon United 1
38. RAFAŁ KOTABA Oknoplast 1
38. Konrad Gunerka Plac Nowy 1 1
ż. kartki
cz. kartki
poz. zawodnik cz. kartki
1. Wiktor Karcz Biprotech 1
1. Piotr Skrzyński Atal 1
Aktualna 7. miesiąca
Brak
Dotychczasowe wyniki
Brak
Runda
Sezon
Kariera

Sędziowie

  • Krystian Augustyniak Krystian Augustyniak Średnia ocena: 4.67
  • Kamil Dulański Kamil Dulański Średnia ocena: 3.2
  • Grzegorz Hamowski Grzegorz Hamowski Średnia ocena: 3.61
  • Wojciech Wolan Wojciech Wolan Średnia ocena: 2.48
  • Tomasz Żelazny Tomasz Żelazny