II Liga Grupa B

Aktualności

Tabela

poz. nazwa drużyny mecze zwycięstwa remisy porażki bramki + bramki - bilans punkty
1. s4e 16 13 1 2 108 47 61 40
2. Oknoplast 16 12 2 2 101 64 37 38
3. Extend Vision 16 9 3 4 63 44 19 30
4. Aon United 16 9 3 4 64 41 23 30
5. Alexmann 16 7 1 8 57 61 -4 22
6. Plac Nowy 1 16 7 1 8 52 64 -12 22
7. Biprotech 16 5 2 9 42 56 -14 17
8. Atal 16 3 3 10 42 79 -37 12
9. Sappi 16 3 1 12 56 98 -42 10
10. iCar II 16 2 3 11 40 71 -31 9

Statystyki

bramki
poz. zawodnik bramki
1. Andrzej Pierwoła s4e 42
2. Anthony Schacherer Alexmann 28
3. Tomasz Armatys Oknoplast 24
4. Bartosz Oleksy Biprotech 21
4. Dawid Zawada s4e 21
4. Grzegorz Ławrowski Oknoplast 21
7. Arkadiusz Guściora Aon United 18
8. Karol Szot Extend Vision 17
9. Dariusz Kuźma Oknoplast 14
10. Adam Popowicz Oknoplast 13
10. Tomasz Florek s4e 13
12. Mateusz Kapusta Atal 11
12. Sebastian Czop Plac Nowy 1 11
12. Konrad Kłusek Aon United 11
15. Michał Tarabuła Sappi 10
15. Łukasz Dulemba iCar II 10
15. Maciej Preczinger Alexmann 10
18. Paweł Latocha iCar II 9
18. Konrad Korzeniowski Oknoplast 9
18. Filip Cena Extend Vision 9
18. Jan Tarnawski Aon United 9
18. Rafał Tomczak s4e 9
18. Piotr Dobrzański Sappi 9
18. Jakub Kiełbowicz Extend Vision 9
18. Łukasz Sypek Sappi 9
26. Wojciech Sar Alexmann 8
26. Mateusz Gomularz iCar II 8
28. Łukasz Karwowski Aon United 7
28. Piotr Dudziak Plac Nowy 1 7
28. Stanisław Banach Biprotech 7
28. Mariusz Badoń Oknoplast 7
28. Gabriel Janikowski Plac Nowy 1 7
33. Marek Kowalski Extend Vision 6
33. Albert Niekurzak Alexmann 6
33. Piotr Skrzyński Atal 6
33. Henryk Ciastoń Oknoplast 6
33. Emil Wiklo Extend Vision 6
38. Konrad Kuska Extend Vision 5
38. Kamil Gunerka Plac Nowy 1 5
38. Marcin Gzyl Atal 5
38. Filip Latoś Sappi 5
42. Tomasz Krużel Sappi 4
42. Leszek Moskała Biprotech 4
42. Damian Mrozowicz Sappi 4
42. Marcin Antczak Aon United 4
42. Michał Nawrocki s4e 4
42. Piotr Waśkiewicz Extend Vision 4
42. Paweł Rajca Atal 4
42. Michał Żywczak Plac Nowy 1 4
42. Przemysław Jabłoński Sappi 4
51. Paweł Kmieć Atal 3
51. Adam Janas iCar II 3
51. Piotr Szczepański Aon United 3
51. Nazar Mykhailynyn Biprotech 3
51. Rafał Jurkowski iCar II 3
51. Tomasz Duda Aon United 3
51. Bartosz Bieszczanin Oknoplast 3
51. Tomasz Kadłuczka s4e 3
51. Tomasz Marzecki Plac Nowy 1 3
51. Alejandro Rodriguez Aon United 3
51. Łukasz Stępka Biprotech 3
51. Dominik Dyba Plac Nowy 1 3
51. Łukasz Śladowski Sappi 3
51. Marek Kamiński s4e 3
51. Grzegorz Grabka Extend Vision 3
66. Damian Janosik iCar II 2
66. Paweł Frey Extend Vision 2
66. Sebastian Smoła Plac Nowy 1 2
66. Tomasz Jabłoński Atal 2
66. Daniel Sorys s4e 2
66. Karol Gniwek Atal 2
66. Tomasz Chadaj Sappi 2
66. Piotr Sroka Atal 2
66. Andrzej Bargieł Aon United 2
66. Mariusz Kubala s4e 2
66. Maciej Sporysz Sappi 2
66. Łukasz Pyciński iCar II 2
66. Grzegorz Opyd Atal 2
66. Konrad Nowak s4e 2
66. Wojciech Kuźma s4e 2
81. Damian Dziedzic Aon United 1
81. Daniel Suchan Oknoplast 1
81. Marcin Sarapta Aon United 1
81. Paweł Pajączkowski Biprotech 1
81. RAFAŁ KOTABA Oknoplast 1
81. Michał Gądek iCar II 1
81. Konrad Gunerka Plac Nowy 1 1
81. Bartłomiej Gomularz iCar II 1
81. Alan Gerycz Oknoplast 1
81. Piotr Rzepecki Plac Nowy 1 1
81. Grzegorz Januś s4e 1
81. Janusz Kuczek s4e 1
81. Bartłomiej Karcz Biprotech 1
81. Mateusz Kozera Sappi 1
81. Filip Szafraniec Plac Nowy 1 1
81. Kamil Pawelczyk s4e 1
81. Tomasz Zimnicki Plac Nowy 1 1
81. Krzysztof Feluś Oknoplast 1
81. Jakub Bartak Biprotech 1
81. Mariusz Jedrychowski s4e 1
81. Jarosław Micek Alexmann 1
81. Dawid Orzechowski Extend Vision 1
81. Michał Tobjasz Aon United 1
81. Paweł Buszczyk s4e 1
81. Viktor Varga Laszko Alexmann 1
81. Karol Szostak Sappi 1
81. Krzysztof Wójcik Biprotech 1
81. Stanislav Kapusta Alexmann 1
asysty
poz. zawodnik asysty
1. Mariusz Badoń Oknoplast 19
2. Tomasz Florek s4e 17
3. Dariusz Kuźma Oknoplast 16
4. Andrzej Pierwoła s4e 13
5. Tomasz Armatys Oknoplast 11
5. Rafał Tomczak s4e 11
7. Dawid Zawada s4e 10
8. Marcin Gzyl Atal 9
9. Bartłomiej Karcz Biprotech 8
9. Konrad Korzeniowski Oknoplast 8
9. Łukasz Karwowski Aon United 8
9. Stanisław Banach Biprotech 8
13. Sebastian Czop Plac Nowy 1 7
13. Arkadiusz Guściora Aon United 7
13. Konrad Nowak s4e 7
16. Stanislav Kapusta Alexmann 6
16. Piotr Dobrzański Sappi 6
16. Michał Tobjasz Aon United 6
16. Konrad Kłusek Aon United 6
16. Jakub Kiełbowicz Extend Vision 6
16. Adam Popowicz Oknoplast 6
16. Łukasz Pyciński iCar II 6
16. Marek Kowalski Extend Vision 6
16. Kamil Gunerka Plac Nowy 1 6
16. Tomasz Marzecki Plac Nowy 1 6
16. Tomasz Duda Aon United 6
27. Filip Cena Extend Vision 5
27. Łukasz Sypek Sappi 5
27. Bartosz Bieszczanin Oknoplast 5
27. Wojciech Sar Alexmann 5
27. Emil Wiklo Extend Vision 5
32. Michał Tarabuła Sappi 4
32. Anthony Schacherer Alexmann 4
32. Damian Mrozowicz Sappi 4
32. Maciej Preczinger Alexmann 4
32. Łukasz Śladowski Sappi 4
37. Michał Nawrocki s4e 3
37. Henryk Ciastoń Oknoplast 3
37. Tomasz Chadaj Sappi 3
37. Przemysław Jabłoński Sappi 3
37. Alejandro Rodriguez Aon United 3
37. Sebastian Smoła Plac Nowy 1 3
37. Gustavo Seabra Alexmann 3
37. Piotr Waśkiewicz Extend Vision 3
37. Mateusz Kozera Sappi 3
37. Grzegorz Opyd Atal 3
37. Grzegorz Ławrowski Oknoplast 3
37. Grzegorz Grabka Extend Vision 3
37. Karol Szot Extend Vision 3
37. Mateusz Kapusta Atal 3
37. Paweł Frey Extend Vision 3
52. Damian Dziedzic Aon United 2
52. Jan Tarnawski Aon United 2
52. Nazar Mykhailynyn Biprotech 2
52. Andrzej Bargieł Aon United 2
52. Paweł Kmieć Atal 2
52. Kamil Pawelczyk s4e 2
52. Piotr Mazela s4e 2
52. Jakub Bartak Biprotech 2
52. Adam Napiątek Alexmann 2
52. Adam Janas iCar II 2
52. Daniel Sorys s4e 2
52. Wiktor Karcz Biprotech 2
52. Tomasz Kadłuczka s4e 2
52. Konrad Kuska Extend Vision 2
52. Mariusz Jedrychowski s4e 2
52. Dominik Dyba Plac Nowy 1 2
52. Łukasz Stępka Biprotech 2
52. Dariusz Kozyra Alexmann 2
52. Łukasz Dulemba iCar II 2
52. Paweł Latocha iCar II 2
52. RAFAŁ KOTABA Oknoplast 2
52. Mate Koos Alexmann 2
52. Bartłomiej Gomularz iCar II 2
52. Mateusz Gomularz iCar II 2
52. Krzysztof Wójcik Biprotech 2
52. Tomasz Krużel Sappi 2
78. Radosław Pocheć Atal 1
78. Paweł Rajca Atal 1
78. Piotr Puzia Sappi 1
78. Albert Niekurzak Alexmann 1
78. Piotr Dudziak Plac Nowy 1 1
78. Maurycy Zub-Nodzyński Alexmann 1
78. Wojciech Winczura s4e 1
78. Waldemar Kopacz Atal 1
78. Marcin Tomaszewski Extend Vision 1
78. Michał Frankowski iCar II 1
78. Filip Latoś Sappi 1
78. Dariusz Przybycień Oknoplast 1
78. Filip Szafraniec Plac Nowy 1 1
78. Michał Gądek iCar II 1
78. Konrad Gunerka Plac Nowy 1 1
78. Michał Filiciak iCar II 1
78. Krzysztof Feluś Oknoplast 1
78. Tomasz Jabłoński Atal 1
78. Paweł Pajączkowski Biprotech 1
78. Grzegorz Januś s4e 1
78. Damian Janosik iCar II 1
78. Dominik Kagize Oknoplast 1
78. Tomasz Kaczor Oknoplast 1
78. Rafał Jurkowski iCar II 1
78. Viktor Varga Laszko Alexmann 1
78. Karol Gniwek Atal 1
78. Bartosz Partyka Aon United 1
78. Paweł Buszczyk s4e 1
78. Piotr Szczepański Aon United 1
78. Alan Gerycz Oknoplast 1
78. Bartosz Oleksy Biprotech 1
78. Maciej Ważny s4e 1
78. Marcin Sarapta Aon United 1
78. Mariusz Kubala s4e 1
78. Marcin Antczak Aon United 1
78. Dariusz Młodzianowski iCar II 1
78. Janusz Kuczek s4e 1
78. Michał Siwiecki Oknoplast 1
78. Dominik Zimnicki Plac Nowy 1 1
ż. kartki
cz. kartki
poz. zawodnik cz. kartki
1. Grzegorz Opyd Atal 2
2. Wiktor Karcz Biprotech 1
2. Piotr Skrzyński Atal 1
Aktualna 7. miesiąca
Brak
Dotychczasowe wyniki
Brak
Runda
Sezon
Kariera
  • Najczęściej w 7. kolejki:
    Karol Szot Karol Szot 15 razy
  • Najczęściej w 7. miesiąca:
    Brak
  • Najczęściej gracz meczu:
    Karol Szot Karol Szot 12 razy

Sędziowie

  • Krystian Augustyniak Krystian Augustyniak Średnia ocena: 4.59
  • Paweł Dominiak Paweł Dominiak Średnia ocena: 3.01
  • Kamil Dulański Kamil Dulański Średnia ocena: 3.23
  • Grzegorz Hamowski Grzegorz Hamowski Średnia ocena: 3.56
  • Łukasz Marek Łukasz Marek Średnia ocena: 3.86
  • Łukasz Szymczyk Łukasz Szymczyk Średnia ocena: 3.92
  • Wojciech Wolan Wojciech Wolan Średnia ocena: 2.44
  • Tomasz Żelazny Tomasz Żelazny Średnia ocena: 4.25