I Liga Grupa B

Aktualności

Tabela

poz. nazwa drużyny mecze zwycięstwa remisy porażki bramki + bramki - bilans punkty
1. iCar III 14 12 0 2 59 23 36 36
2. ABB 14 8 2 4 57 40 17 26
3. Sparta 14 6 4 4 49 36 13 22
4. KDWT 14 7 2 5 52 31 21 20
5. DiscoverCracow 14 6 2 6 47 43 4 20
6. Amway 14 6 2 6 42 42 0 20
7. Rigor Mortis 14 5 0 9 45 61 -16 15
8. Shell 14 4 1 9 36 52 -16 13
9. DHL Express 14 5 2 7 26 46 -20 11
10. MPEC 14 3 1 10 36 75 -39 10

Statystyki

bramki
poz. zawodnik bramki
1. Krystian Nawrot ABB 18
1. Marek Mazurek iCar III 18
3. Rafał Kędzior Sparta 13
3. Konrad Podsiadły Shell 13
5. Dariusz Nowak Shell 11
6. Dawid Witko KDWT 10
6. Piotr Paszkiewicz KDWT 10
8. Paweł Florkowski KDWT 9
8. Mateusz Ostachowski Rigor Mortis 9
8. Grzegorz Cichy iCar III 9
11. Konrad Cebula DHL Express 8
11. Dawid Dolański Amway 8
11. Tomasz Mac iCar III 8
11. Daniel Duszyk DHL Express 8
15. Bartek Skrobowski DiscoverCracow 7
15. Mariusz Nawrot ABB 7
15. Robert Tomaszewski MPEC 7
15. Dogukan Ozdemir Amway 7
15. Mariusz Jop DiscoverCracow 7
15. Mariusz Wyroba Amway 7
21. Mikhail Kisialewski Rigor Mortis 6
21. Jarosław Grych iCar III 6
21. Jakub Raj Sparta 6
21. Miłosz Miśkiewicz ABB 6
21. Arkadiusz Machaj DiscoverCracow 6
21. Jakub Rybicki Rigor Mortis 6
21. Łukasz Szociński Sparta 6
28. Robert Płatek ABB 5
28. Paweł Siwor iCar III 5
28. Gokhan Ulusoy Shell 5
28. Konrad Nowosad Rigor Mortis 5
28. Filip Fanderowski MPEC 5
28. Jan Honkowicz Amway 5
28. Jarosław Kamiński Sparta 5
35. Robert Janur DiscoverCracow 4
35. Krystian Biały KDWT 4
35. Marcin Kuźba DiscoverCracow 4
35. Jacek Tympalski Sparta 4
35. Maciej Borowiec KDWT 4
35. Michał Jakubowski Rigor Mortis 4
35. Jakub Oważany MPEC 4
35. Krzysztof Groblicki iCar III 4
43. Mateusz Kulig DiscoverCracow 3
43. Łukasz Bak Shell 3
43. Stanisław Łazarczyk Amway 3
43. Michał Karwan DiscoverCracow 3
43. Michał Smęder Rigor Mortis 3
43. Piotr Przełożny KDWT 3
43. Wojciech Świerczek ABB 3
43. Dariusz Janiszyn iCar III 3
43. Łukasz Mirus DHL Express 3
43. Bartłomiej Podolski ABB 3
43. Piotr Wojciechowski Sparta 3
43. Paweł Stachyra KDWT 3
55. Tomasz Kuczek ABB 2
55. Rafał Moryto DiscoverCracow 2
55. Grzegorz Grabara DHL Express 2
55. Tomasz Starko DHL Express 2
55. Łukasz Woś ABB 2
55. Paweł Szopa MPEC 2
55. Paweł Mroczek DiscoverCracow 2
55. Bartłomiej Dąbek MPEC 2
55. Artur Konrad MPEC 2
55. Dominik Kubiakowski ABB 2
55. Adam Kroczek DiscoverCracow 2
55. Mariusz Kopijka Rigor Mortis 2
55. Marcin Niemkiewicz KDWT 2
55. Maciej Nieć Amway 2
55. Łukasz Drelicharz Rigor Mortis 2
55. Sławomir Mentel MPEC 2
55. Maciej Bałaziński DiscoverCracow 2
55. Paweł Kalinowski Shell 2
55. Daniel Włodarczyk iCar III 2
55. Maciej Kudej Sparta 2
55. Bartosz Łabęcki Rigor Mortis 2
55. Damian Stąpała DiscoverCracow 2
55. Mariusz Molenda Sparta 2
55. Grzegorz Maj Sparta 2
79. Marcin Bryndza iCar III 1
79. Marek Koza Amway 1
79. Michał Patuła DHL Express 1
79. Jędrzej Kowaliński DHL Express 1
79. Grzegorz Jabłoński MPEC 1
79. Marcin Kluza Shell 1
79. Rafał Gorczowski MPEC 1
79. Damian Kotlarz DiscoverCracow 1
79. Artur Kacprzak DiscoverCracow 1
79. Marcin Róg DHL Express 1
79. Adrian Brela iCar III 1
79. Igor Mytsak Amway 1
79. Łukasz Wietecha Amway 1
79. Tomasz Pieczonka iCar III 1
79. Wojciech Kędziora ABB 1
79. Robert Ziółko ABB 1
79. Robert Fudala KDWT 1
79. Daniel Kerti Amway 1
79. Felipe Jorge Garcia Amway 1
79. Łukasz Ślusarczyk Shell 1
79. Arkadiusz Maśko MPEC 1
79. Sylwester Jarosiński ABB 1
79. Bartłomiej Krzystyniak DiscoverCracow 1
79. Piotr Morawski Rigor Mortis 1
asysty
poz. zawodnik asysty
1. Jarosław Grych iCar III 15
2. Dawid Dolański Amway 8
2. Daniel Duszyk DHL Express 8
2. Mariusz Nawrot ABB 8
2. Mariusz Wyroba Amway 8
6. Dariusz Nowak Shell 7
7. Grzegorz Cichy iCar III 6
7. Jakub Raj Sparta 6
7. Łukasz Ślusarczyk Shell 6
7. Jakub Rybicki Rigor Mortis 6
7. Mateusz Ostachowski Rigor Mortis 6
7. Filip Fanderowski MPEC 6
7. Tomasz Mac iCar III 6
7. Paweł Florkowski KDWT 6
7. Rafał Kędzior Sparta 6
16. Paweł Siwor iCar III 5
16. Sylwester Jarosiński ABB 5
16. Piotr Paszkiewicz KDWT 5
16. Maciej Bałaziński DiscoverCracow 5
16. Krzysztof Groblicki iCar III 5
16. Maciej Kudej Sparta 5
16. Mariusz Jop DiscoverCracow 5
16. Łukasz Woś ABB 5
16. Robert Płatek ABB 5
25. Mikhail Kisialewski Rigor Mortis 4
25. Gokhan Ulusoy Shell 4
25. Stanisław Łazarczyk Amway 4
25. Mateusz Kulig DiscoverCracow 4
25. Maciej Borowiec KDWT 4
25. Krystian Nawrot ABB 4
25. Jan Honkowicz Amway 4
25. Jarosław Kamiński Sparta 4
25. Marek Mazurek iCar III 4
25. Bartek Skrobowski DiscoverCracow 4
35. Piotr Majchrowski DiscoverCracow 3
35. Artur Konrad MPEC 3
35. Grzegorz Bizoń MPEC 3
35. Piotr Ozga KDWT 3
35. Janusz Kotara KDWT 3
35. Dominik Kubiakowski ABB 3
35. Dawid Witko KDWT 3
35. Dogukan Ozdemir Amway 3
35. Michał Jakubowski Rigor Mortis 3
35. Krystian Biały KDWT 3
35. Konrad Podsiadły Shell 3
35. Marcin Niemkiewicz KDWT 3
35. Robert Tomaszewski MPEC 3
35. Michał Karwan DiscoverCracow 3
35. Miłosz Miśkiewicz ABB 3
35. Krzysztof Rysz ABB 3
51. Igor Mytsak Amway 2
51. Bartłomiej Krzystyniak DiscoverCracow 2
51. Arkadiusz Machaj DiscoverCracow 2
51. Łukasz Bak Shell 2
51. Daniel Włodarczyk iCar III 2
51. Łukasz Drelicharz Rigor Mortis 2
51. Marcin Meus Sparta 2
51. Rafał Moryto DiscoverCracow 2
51. Marcin Kluza Shell 2
51. Paweł Szopa MPEC 2
51. Bartłomiej Podolski ABB 2
51. Damian Stąpała DiscoverCracow 2
51. Piotr Morawski Rigor Mortis 2
51. Mariusz Molenda Sparta 2
51. Wojciech Kędziora ABB 2
51. Piotr Wojciechowski Sparta 2
51. Grzegorz Grabara DHL Express 2
51. Krzysztof Kubas DHL Express 2
51. Łukasz Szociński Sparta 2
51. Mariusz Brzoskwinia DHL Express 2
51. Bartosz Łabęcki Rigor Mortis 2
51. Dariusz Janiszyn iCar III 2
51. Jakub Oważany MPEC 2
51. Robert Fudala KDWT 2
51. Marcin Kuźba DiscoverCracow 2
76. Piotr Przełożny KDWT 1
76. Tomasz Starko DHL Express 1
76. Bartłomiej Dąbek MPEC 1
76. Jakub Ulman Shell 1
76. Jędrzej Kowaliński DHL Express 1
76. Konrad Nowosad Rigor Mortis 1
76. Tomasz Pieczonka iCar III 1
76. Marcin Bryndza iCar III 1
76. Kamil Tympalski Sparta 1
76. Jacek Tympalski Sparta 1
76. Krzysztof Olejarz Sparta 1
76. Grzegorz Maj Sparta 1
76. Adrian Brela iCar III 1
76. Kuba Kacprzak Amway 1
76. Michał Patuła DHL Express 1
76. Konrad Cebula DHL Express 1
76. Grzegorz Jabłoński MPEC 1
76. Paweł Stachyra KDWT 1
76. Michał Smęder Rigor Mortis 1
76. Tomasz Jakubczyk KDWT 1
76. Wojciech Świerczek ABB 1
76. Artur Kacprzak DiscoverCracow 1
76. Paweł Kalinowski Shell 1
76. Grzegorz Piasecki Sparta 1
76. Tomasz Guzik KDWT 1
76. Paweł Mroczek DiscoverCracow 1
76. Marek Koza Amway 1
76. Sławomir Mentel MPEC 1
76. Arkadiusz Maśko MPEC 1
76. Mateusz Marcjan Shell 1
76. Andrzej Skulski DiscoverCracow 1
ż. kartki
cz. kartki
poz. zawodnik cz. kartki
1. Mariusz Brzoskwinia DHL Express 2
2. Adam Wilgiesz KDWT 1
2. Dariusz Maciocha ABB 1
Aktualna 7. miesiąca
Brak
Dotychczasowe wyniki
Brak
Runda
  • Najczęściej w 7. kolejki:
    Piotr Ozga Piotr Ozga 2 razy
  • Najczęściej w 7. miesiąca:
    Brak
  • Najczęściej gracz meczu:
Sezon
  • Najczęściej w 7. kolejki:
  • Najczęściej w 7. miesiąca:
    Brak
  • Najczęściej gracz meczu:
Kariera

Sędziowie

  • Wojciech Curyło Wojciech Curyło Średnia ocena: 3.15
  • Paweł Dominiak Paweł Dominiak Średnia ocena: 2.96
  • Grzegorz Hamowski Grzegorz Hamowski Średnia ocena: 4.29
  • Łukasz Ścigalski Łukasz Ścigalski Średnia ocena: 3.52
  • Dariusz Szustowicz Dariusz Szustowicz Średnia ocena: 3.85

Galeria Video