I Liga Grupa B

Aktualności

Tabela

poz. nazwa drużyny mecze zwycięstwa remisy porażki bramki + bramki - bilans punkty
1. Geo-Zenit 8 8 0 0 57 23 34 24
2. Probud 8 6 2 0 42 16 26 20
3. Biesiada z "Hudym Smalcem" 8 4 3 1 22 15 7 15
4. Sparta 8 4 0 4 29 35 -6 12
5. Tauron Dystrybucja 8 3 1 4 38 37 1 10
6. HCL Poland 8 3 0 5 36 42 -6 9
7. Shell 8 3 0 5 37 48 -11 9
8. KDWT 8 2 1 5 39 41 -2 7
9. Amway 8 2 1 5 30 40 -10 7
10. Teva 8 0 2 6 25 58 -33 -1

Siódemka kolejki

Statystyki

bramki
poz. zawodnik bramki
1. Andrii Pishchevskyi Probud 24
2. Grzegorz Grzesiak Geo-Zenit 22
3. Konrad Podsiadły Shell 11
3. Kęska Kacper Tauron Dystrybucja 11
5. Michał Nawratil Teva 10
5. Maciej Borowiec KDWT 10
7. Dariusz Nowak Shell 9
8. Dawid Dolański Amway 8
8. Dawid Witko KDWT 8
8. Boris Tataw HCL Poland 8
11. Karol Kęska Tauron Dystrybucja 7
12. Piotr Marek Biesiada z 6
12. Marcin Niemkiewicz KDWT 6
12. Jarosław Kamiński Sparta 6
15. Maciej Piasecki Geo-Zenit 5
15. Vincenzo Elia HCL Poland 5
15. Paweł Florkowski KDWT 5
15. Maciej Papież Amway 5
15. Łukasz Bak Shell 5
15. Piotr Pasternak Geo-Zenit 5
21. Mariusz Wyroba Amway 4
21. Mateusz Jeleń Biesiada z 4
21. Piotr Paszkiewicz KDWT 4
21. Tomasz Beberok Tauron Dystrybucja 4
21. Maciej Morasiewicz Tauron Dystrybucja 4
21. Piotr Wojciechowski Sparta 4
21. Pablo Angulo Afonso HCL Poland 4
21. Kamil Płoskonka Geo-Zenit 4
21. Jakub Raj Sparta 4
21. Łukasz Banaśkiewicz Teva 4
21. Bartłomiej Zasadni Geo-Zenit 4
21. Piotr Krawczyk Geo-Zenit 4
21. Jan Honkowicz Amway 4
21. Mirosław Kajak Biesiada z 4
21. Mariusz Molenda Sparta 4
21. Artur Katarzyński Geo-Zenit 4
21. Gokhan Ulusoy Shell 4
21. Nelson Benicio HCL Poland 4
39. Rafał Kędzior Sparta 3
39. Krzysztof Chlebda Geo-Zenit 3
39. Carlo Mollica HCL Poland 3
39. Jarek Urbaniec Probud 3
39. Dawid Augustyn Teva 3
39. Łukasz Szociński Sparta 3
39. Paweł Sadko Tauron Dystrybucja 3
39. Andrzej Szafrański Tauron Dystrybucja 3
39. Konrad Nowakowicz Biesiada z 3
39. Tomasz Szwedo Shell 3
39. Artur Bułat Teva 3
39. Waldemar Kuźdub Sparta 3
39. Stanisław Łazarczyk Amway 3
39. Pedro Castro HCL Poland 3
39. Volodymyr Vykhor Shell 3
54. Michał Spasiuk Geo-Zenit 2
54. Piotr Ptak Amway 2
54. Rafał Błachut Probud 2
54. Marek Koza Amway 2
54. Robert Kupka Biesiada z 2
54. Bartosz Sieradzki Probud 2
54. Antonio Lenguasco Padilla HCL Poland 2
54. Tomasz Jakubczyk KDWT 2
54. Tomasz Armatys Probud 2
54. Dogukan Ozdemir Amway 2
54. Paweł Ochlust Tauron Dystrybucja 2
65. Daniel Zimny Probud 1
65. Tomasz Florek Geo-Zenit 1
65. Manuel Terrones HCL Poland 1
65. Tomasz Guzik KDWT 1
65. Paweł Bażant Geo-Zenit 1
65. Marcin Meus Sparta 1
65. Nuno Vilela HCL Poland 1
65. Jarosław Dzierżak Teva 1
65. Michał Rękas Tauron Dystrybucja 1
65. Piotr Wysocki Shell 1
65. Dawid Nosek Probud 1
65. Janusz Kotara KDWT 1
65. Marcin Mielniczuk Tauron Dystrybucja 1
65. Marcin Stolarski Teva 1
65. Mateusz Dzierżak Teva 1
65. Jesus Ordonez HCL Poland 1
65. Gabriele Sotgiu HCL Poland 1
65. Marek Kuczek Geo-Zenit 1
65. Fabio Andre Dias Medeiros HCL Poland 1
65. Kamil Bielecki Probud 1
65. Jacek Armatys Probud 1
65. Ryszard Lewczuk Teva 1
65. Tomasz Hardyn KDWT 1
65. Ricardo Veiga HCL Poland 1
65. Marek Stefańczyk Biesiada z 1
65. Jerzy Zarzycki Tauron Dystrybucja 1
65. Mateusz Kubiak Geo-Zenit 1
65. Adam Rogala Biesiada z 1
65. Bacha Smail HCL Poland 1
65. Jarosław Tkaczyk Biesiada z 1
65. Paweł Stachyra KDWT 1
65. Grzegorz Piasecki Sparta 1
65. Marcin Urbański Teva 1
asysty
poz. zawodnik asysty
1. Grzegorz Grzesiak Geo-Zenit 11
2. Michał Spasiuk Geo-Zenit 9
3. Rafał Błachut Probud 8
4. Dariusz Nowak Shell 7
4. Dawid Witko KDWT 7
4. Kęska Kacper Tauron Dystrybucja 7
7. Andrzej Szafrański Tauron Dystrybucja 6
7. Marcin Niemkiewicz KDWT 6
7. Kamil Płoskonka Geo-Zenit 6
10. Pablo Angulo Afonso HCL Poland 5
10. Mariusz Wyroba Amway 5
10. Piotr Paszkiewicz KDWT 5
10. Konrad Podsiadły Shell 5
10. Jarek Urbaniec Probud 5
10. Gokhan Ulusoy Shell 5
16. Paweł Bażant Geo-Zenit 4
16. Bartosz Sieradzki Probud 4
16. Piotr Wojciechowski Sparta 4
16. Andrii Pishchevskyi Probud 4
20. Arkadiusz Maśko Probud 3
20. Rafał Kędzior Sparta 3
20. Kamil Ogonek Teva 3
20. Jarosław Kamiński Sparta 3
20. Maciej Papież Amway 3
20. Marcin Meus Sparta 3
20. Dawid Dolański Amway 3
20. Artur Katarzyński Geo-Zenit 3
20. Łukasz Banaśkiewicz Teva 3
20. Bartłomiej Zasadni Geo-Zenit 3
20. Yahya Veziroglu Shell 3
20. Łukasz Szociński Sparta 3
20. Carlo Mollica HCL Poland 3
20. Artur Bułat Teva 3
20. Sławomir Dropek Teva 3
35. Mirosław Kajak Biesiada z 2
35. Marek Koza Amway 2
35. Jarosław Dzierżak Teva 2
35. Maciej Borowiec KDWT 2
35. Karol Kęska Tauron Dystrybucja 2
35. Marek Stefańczyk Biesiada z 2
35. Piotr Marek Biesiada z 2
35. Tomasz Florek Geo-Zenit 2
35. Jerzy Zarzycki Tauron Dystrybucja 2
35. Boris Tataw HCL Poland 2
35. Daniel Kerti Amway 2
35. Tomasz Hardyn KDWT 2
35. Michał Ura Probud 2
35. Mateusz Jeleń Biesiada z 2
35. Krzysztof Chlebda Geo-Zenit 2
35. Tomasz Beberok Tauron Dystrybucja 2
35. Michał Nawratil Teva 2
35. Robert Kupka Biesiada z 2
35. Tomasz Guzik KDWT 2
35. Paweł Stachyra KDWT 2
35. Maciej Piasecki Geo-Zenit 2
35. Nuno Vilela HCL Poland 2
35. Antonio Lenguasco Padilla HCL Poland 2
35. Maciej Morasiewicz Tauron Dystrybucja 2
59. Tomasz Szwedo Shell 1
59. Jacek Armatys Probud 1
59. Felipe Jorge Garcia Amway 1
59. Łukasz Bak Shell 1
59. Mariusz Molenda Sparta 1
59. Mateusz Wietecha Biesiada z 1
59. Piotr Ozga KDWT 1
59. Jesus Ordonez HCL Poland 1
59. Vincenzo Elia HCL Poland 1
59. Peter Badzgon Shell 1
59. Jonas Sousa HCL Poland 1
59. Mateusz Bodzioch Probud 1
59. Dawid Dragosz Geo-Zenit 1
59. Piotr Ptak Amway 1
59. Nelson Benicio HCL Poland 1
59. Łukasz Zawalowka Biesiada z 1
59. Ryszard Lewczuk Teva 1
59. Daniel Mączka Teva 1
59. Michał Budka HCL Poland 1
59. Pedro Castro HCL Poland 1
59. Maciej Kudej Sparta 1
59. Kamil Długosz Probud 1
59. Bartosz Polański Geo-Zenit 1
59. Sofiene Ayachi HCL Poland 1
59. Kamil Mazurkiewicz Biesiada z 1
59. Krzysztof Olejarz Sparta 1
59. Tomasz Pyziak Tauron Dystrybucja 1
59. Dawid Rydzanicz Shell 1
59. Janusz Kotara KDWT 1
59. Tomasz Jakubczyk KDWT 1
59. Tomasz Armatys Probud 1
59. Adam Wilgiesz KDWT 1
59. Piotr Pasternak Geo-Zenit 1
59. Jakub Raj Sparta 1
59. Grzegorz Maj Sparta 1
59. Kamil Bielecki Probud 1
59. Marek Kuczek Geo-Zenit 1
59. Paweł Florkowski KDWT 1
59. Michał Rękas Tauron Dystrybucja 1
59. Konrad Nowakowicz Biesiada z 1
59. Jan Honkowicz Amway 1
ż. kartki
cz. kartki
poz. zawodnik cz. kartki
1. Kamil Bielecki Probud 1
Aktualna 7. miesiąca
Brak
Dotychczasowe wyniki
Brak
Runda
Sezon
Kariera

Sędziowie

  • Grzegorz Hamowski Grzegorz Hamowski Średnia ocena: 3.96
  • Dariusz Szustowicz Dariusz Szustowicz Średnia ocena: 3.8
  • Łukasz Szymczyk Łukasz Szymczyk Średnia ocena: 4

Galeria Video