I Liga Grupa B

Aktualności

Tabela

poz. nazwa drużyny mecze zwycięstwa remisy porażki bramki + bramki - bilans punkty
1. Geo-Zenit 5 5 0 0 40 15 25 15
2. Probud 5 4 1 0 27 9 18 13
3. Biesiada z "Hudym Smalcem" 5 3 1 1 14 10 4 10
4. HCL Poland 5 3 0 2 29 25 4 9
5. Tauron Dystrybucja 5 2 1 2 28 26 2 7
6. Sparta 5 2 0 3 16 22 -6 6
7. KDWT 5 1 1 3 28 25 3 4
8. Amway 5 1 1 3 19 28 -9 4
9. Shell 5 1 0 4 21 35 -14 3
10. Teva 5 0 1 4 15 42 -27 -2

Statystyki

bramki
poz. zawodnik bramki
1. Grzegorz Grzesiak Geo-Zenit 15
1. Andrii Pishchevskyi Probud 15
3. Kęska Kacper Tauron Dystrybucja 10
4. Dawid Witko KDWT 8
5. Maciej Borowiec KDWT 7
5. Konrad Podsiadły Shell 7
5. Michał Nawratil Teva 7
8. Boris Tataw HCL Poland 6
8. Dawid Dolański Amway 6
10. Marcin Niemkiewicz KDWT 5
10. Maciej Papież Amway 5
10. Vincenzo Elia HCL Poland 5
13. Bartłomiej Zasadni Geo-Zenit 4
13. Karol Kęska Tauron Dystrybucja 4
13. Mariusz Molenda Sparta 4
13. Piotr Pasternak Geo-Zenit 4
13. Mateusz Jeleń Biesiada z 4
13. Pablo Angulo Afonso HCL Poland 4
13. Kamil Płoskonka Geo-Zenit 4
20. Andrzej Szafrański Tauron Dystrybucja 3
20. Piotr Marek Biesiada z 3
20. Waldemar Kuźdub Sparta 3
20. Jan Honkowicz Amway 3
20. Mirosław Kajak Biesiada z 3
20. Łukasz Bak Shell 3
20. Volodymyr Vykhor Shell 3
20. Nelson Benicio HCL Poland 3
20. Tomasz Beberok Tauron Dystrybucja 3
20. Carlo Mollica HCL Poland 3
20. Dariusz Nowak Shell 3
20. Paweł Sadko Tauron Dystrybucja 3
32. Jakub Raj Sparta 2
32. Tomasz Szwedo Shell 2
32. Artur Bułat Teva 2
32. Łukasz Banaśkiewicz Teva 2
32. Tomasz Jakubczyk KDWT 2
32. Piotr Krawczyk Geo-Zenit 2
32. Stanisław Łazarczyk Amway 2
32. Artur Katarzyński Geo-Zenit 2
32. Pedro Castro HCL Poland 2
32. Jarosław Kamiński Sparta 2
32. Gokhan Ulusoy Shell 2
32. Mariusz Wyroba Amway 2
32. Maciej Piasecki Geo-Zenit 2
32. Krzysztof Chlebda Geo-Zenit 2
32. Paweł Florkowski KDWT 2
32. Maciej Morasiewicz Tauron Dystrybucja 2
32. Piotr Wojciechowski Sparta 2
32. Łukasz Szociński Sparta 2
50. Robert Kupka Biesiada z 1
50. Bartosz Sieradzki Probud 1
50. Antonio Lenguasco Padilla HCL Poland 1
50. Marcin Stolarski Teva 1
50. Jesus Ordonez HCL Poland 1
50. Marek Kuczek Geo-Zenit 1
50. Tomasz Hardyn KDWT 1
50. Kamil Bielecki Probud 1
50. Jacek Armatys Probud 1
50. Ricardo Veiga HCL Poland 1
50. Marek Stefańczyk Biesiada z 1
50. Jerzy Zarzycki Tauron Dystrybucja 1
50. Paweł Ochlust Tauron Dystrybucja 1
50. Marcin Urbański Teva 1
50. Mateusz Kubiak Geo-Zenit 1
50. Tomasz Armatys Probud 1
50. Adam Rogala Biesiada z 1
50. Bacha Smail HCL Poland 1
50. Jarosław Tkaczyk Biesiada z 1
50. Paweł Stachyra KDWT 1
50. Michał Spasiuk Geo-Zenit 1
50. Daniel Zimny Probud 1
50. Rafał Kędzior Sparta 1
50. Piotr Paszkiewicz KDWT 1
50. Tomasz Florek Geo-Zenit 1
50. Rafał Błachut Probud 1
50. Manuel Terrones HCL Poland 1
50. Paweł Bażant Geo-Zenit 1
50. Nuno Vilela HCL Poland 1
50. Jarosław Dzierżak Teva 1
50. Marek Koza Amway 1
50. Michał Rękas Tauron Dystrybucja 1
50. Dawid Augustyn Teva 1
50. Piotr Wysocki Shell 1
50. Dawid Nosek Probud 1
50. Janusz Kotara KDWT 1
asysty
poz. zawodnik asysty
1. Michał Spasiuk Geo-Zenit 8
2. Dawid Witko KDWT 7
3. Kęska Kacper Tauron Dystrybucja 6
3. Kamil Płoskonka Geo-Zenit 6
5. Grzegorz Grzesiak Geo-Zenit 5
5. Andrzej Szafrański Tauron Dystrybucja 5
5. Pablo Angulo Afonso HCL Poland 5
8. Piotr Paszkiewicz KDWT 4
8. Jarek Urbaniec Probud 4
8. Marcin Niemkiewicz KDWT 4
8. Paweł Bażant Geo-Zenit 4
8. Rafał Błachut Probud 4
13. Dawid Dolański Amway 3
13. Bartosz Sieradzki Probud 3
13. Dariusz Nowak Shell 3
13. Bartłomiej Zasadni Geo-Zenit 3
13. Gokhan Ulusoy Shell 3
13. Carlo Mollica HCL Poland 3
13. Piotr Wojciechowski Sparta 3
13. Sławomir Dropek Teva 3
13. Kamil Ogonek Teva 3
13. Maciej Papież Amway 3
23. Piotr Marek Biesiada z 2
23. Tomasz Florek Geo-Zenit 2
23. Artur Katarzyński Geo-Zenit 2
23. Konrad Podsiadły Shell 2
23. Jerzy Zarzycki Tauron Dystrybucja 2
23. Boris Tataw HCL Poland 2
23. Daniel Kerti Amway 2
23. Tomasz Hardyn KDWT 2
23. Krzysztof Chlebda Geo-Zenit 2
23. Nuno Vilela HCL Poland 2
23. Paweł Stachyra KDWT 2
23. Maciej Piasecki Geo-Zenit 2
23. Artur Bułat Teva 2
23. Antonio Lenguasco Padilla HCL Poland 2
23. Andrii Pishchevskyi Probud 2
23. Marcin Meus Sparta 2
39. Michał Budka HCL Poland 1
39. Pedro Castro HCL Poland 1
39. Maciej Kudej Sparta 1
39. Łukasz Banaśkiewicz Teva 1
39. Sofiene Ayachi HCL Poland 1
39. Kamil Mazurkiewicz Biesiada z 1
39. Krzysztof Olejarz Sparta 1
39. Michał Ura Probud 1
39. Tomasz Pyziak Tauron Dystrybucja 1
39. Dawid Rydzanicz Shell 1
39. Janusz Kotara KDWT 1
39. Mateusz Jeleń Biesiada z 1
39. Łukasz Szociński Sparta 1
39. Tomasz Beberok Tauron Dystrybucja 1
39. Michał Nawratil Teva 1
39. Robert Kupka Biesiada z 1
39. Tomasz Armatys Probud 1
39. Jakub Raj Sparta 1
39. Kamil Bielecki Probud 1
39. Paweł Florkowski KDWT 1
39. Michał Rękas Tauron Dystrybucja 1
39. Jan Honkowicz Amway 1
39. Maciej Morasiewicz Tauron Dystrybucja 1
39. Jacek Armatys Probud 1
39. Felipe Jorge Garcia Amway 1
39. Mirosław Kajak Biesiada z 1
39. Łukasz Bak Shell 1
39. Mariusz Molenda Sparta 1
39. Mateusz Wietecha Biesiada z 1
39. Jarosław Dzierżak Teva 1
39. Rafał Kędzior Sparta 1
39. Jesus Ordonez HCL Poland 1
39. Maciej Borowiec KDWT 1
39. Vincenzo Elia HCL Poland 1
39. Peter Badzgon Shell 1
39. Karol Kęska Tauron Dystrybucja 1
39. Daniel Mączka Teva 1
39. Marek Stefańczyk Biesiada z 1
39. Mateusz Bodzioch Probud 1
39. Jarosław Kamiński Sparta 1
39. Nelson Benicio HCL Poland 1
39. Łukasz Zawalowka Biesiada z 1
ż. kartki
cz. kartki
Brak czerwonych kartek.
Aktualna 7. miesiąca
Brak
Dotychczasowe wyniki
Brak
Runda
Sezon
Kariera

Sędziowie

  • Grzegorz Hamowski Grzegorz Hamowski Średnia ocena: 4.07
  • Dariusz Szustowicz Dariusz Szustowicz Średnia ocena: 3.88
  • Łukasz Szymczyk Łukasz Szymczyk Średnia ocena: 4

Galeria Video