I Liga Grupa B

Aktualności

Tabela

poz. nazwa drużyny mecze zwycięstwa remisy porażki bramki + bramki - bilans punkty
1. Geo-Zenit 13 12 1 0 88 32 56 37
2. Probud 13 10 3 0 83 28 55 33
3. Tauron Dystrybucja 13 7 1 5 67 47 20 22
4. Biesiada z "Hudym Smalcem" 13 6 4 3 37 40 -3 22
5. Sparta 13 5 0 8 46 62 -16 15
6. Shell 13 5 0 8 63 84 -21 15
7. HCL Poland 13 4 1 8 51 61 -10 13
8. Amway 13 4 1 8 47 60 -13 13
9. KDWT 13 4 1 8 54 70 -16 13
10. Teva 13 1 2 10 36 88 -52 2

Statystyki

bramki
poz. zawodnik bramki
1. Andrii Pishchevskyi Probud 42
2. Grzegorz Grzesiak Geo-Zenit 27
3. Kęska Kacper Tauron Dystrybucja 22
4. Konrad Podsiadły Shell 17
5. Maciej Borowiec KDWT 15
6. Jarosław Kamiński Sparta 12
6. Gokhan Ulusoy Shell 12
8. Michał Nawratil Teva 11
9. Karol Kęska Tauron Dystrybucja 10
9. Boris Tataw HCL Poland 10
9. Piotr Krawczyk Geo-Zenit 10
9. Dariusz Nowak Shell 10
13. Łukasz Banaśkiewicz Teva 9
13. Maciej Papież Amway 9
13. Łukasz Bak Shell 9
16. Dawid Witko KDWT 8
16. Piotr Marek Biesiada z 8
16. Mirosław Kajak Biesiada z 8
16. Kamil Bielecki Probud 8
16. Artur Katarzyński Geo-Zenit 8
16. Maciej Piasecki Geo-Zenit 8
16. Paweł Florkowski KDWT 8
16. Dawid Dolański Amway 8
24. Waldemar Kuźdub Sparta 7
24. Marcin Niemkiewicz KDWT 7
24. Łukasz Szociński Sparta 7
27. Jakub Raj Sparta 6
27. Jan Honkowicz Amway 6
27. Krzysztof Chlebda Geo-Zenit 6
27. Vincenzo Elia HCL Poland 6
31. Tomasz Szwedo Shell 5
31. Artur Bułat Teva 5
31. Robert Kupka Biesiada z 5
31. Andrzej Szafrański Tauron Dystrybucja 5
31. Paweł Ochlust Tauron Dystrybucja 5
31. Piotr Pasternak Geo-Zenit 5
31. Tomasz Beberok Tauron Dystrybucja 5
31. Maciej Morasiewicz Tauron Dystrybucja 5
31. Jarek Urbaniec Probud 5
31. Pablo Angulo Afonso HCL Poland 5
41. Konrad Nowakowicz Biesiada z 4
41. Tomasz Jakubczyk KDWT 4
41. Bartłomiej Zasadni Geo-Zenit 4
41. Gabriele Sotgiu HCL Poland 4
41. Stanisław Łazarczyk Amway 4
41. Mariusz Molenda Sparta 4
41. Nelson Benicio HCL Poland 4
41. Tomasz Armatys Probud 4
41. Mateusz Jeleń Biesiada z 4
41. Rafał Kędzior Sparta 4
41. Piotr Paszkiewicz KDWT 4
41. Mariusz Małysa Amway 4
41. Arkadiusz Maśko Probud 4
41. Mariusz Wyroba Amway 4
41. Piotr Wojciechowski Sparta 4
41. Rafał Błachut Probud 4
41. Kamil Płoskonka Geo-Zenit 4
41. Michał Rękas Tauron Dystrybucja 4
41. Dawid Augustyn Teva 4
60. Marek Kuczek Geo-Zenit 3
60. Volodymyr Vykhor Shell 3
60. Pedro Castro HCL Poland 3
60. Dogukan Ozdemir Amway 3
60. Maciej Panhirsz Shell 3
60. Jarosław Dzierżak Teva 3
60. Carlo Mollica HCL Poland 3
60. Paweł Sadko Tauron Dystrybucja 3
60. Marek Koza Amway 3
69. Krzysztof Chromiec Tauron Dystrybucja 2
69. Bartosz Sieradzki Probud 2
69. Antonio Lenguasco Padilla HCL Poland 2
69. Fabio Andre Dias Medeiros HCL Poland 2
69. Maciej Nieć Amway 2
69. Łukasz Zawalonka Biesiada z 2
69. Jerzy Zarzycki Tauron Dystrybucja 2
69. Mateusz Kubiak Geo-Zenit 2
69. Adam Rogala Biesiada z 2
69. Michał Spasiuk Geo-Zenit 2
69. Daniel Mielcarek KDWT 2
69. Piotr Ptak Amway 2
69. Paweł Bażant Geo-Zenit 2
82. Marcin Mielniczuk Tauron Dystrybucja 1
82. Kuba Kacprzak Amway 1
82. Marcin Stolarski Teva 1
82. Mateusz Dzierżak Teva 1
82. Jesus Ordonez HCL Poland 1
82. Dawid Rydzanicz Shell 1
82. Ryszard Lewczuk Teva 1
82. Tomasz Hardyn KDWT 1
82. Mateusz Wietecha Biesiada z 1
82. Jacek Armatys Probud 1
82. Ricardo Veiga HCL Poland 1
82. Bartosz Polański Geo-Zenit 1
82. Marek Stefańczyk Biesiada z 1
82. Bacha Smail HCL Poland 1
82. Jarosław Tkaczyk Biesiada z 1
82. Paweł Stachyra KDWT 1
82. Grzegorz Piasecki Sparta 1
82. Marcin Urbański Teva 1
82. Piotr Przełożny KDWT 1
82. Maciej Stępień Biesiada z 1
82. Tomasz Florek Geo-Zenit 1
82. Daniel Zimny Probud 1
82. Marcin Meus Sparta 1
82. Nuno Vilela HCL Poland 1
82. Ugochukwu Francis Ozurumba HCL Poland 1
82. Mateusz Bodzioch Probud 1
82. Manuel Terrones HCL Poland 1
82. Tomasz Guzik KDWT 1
82. Manuel Garcia HCL Poland 1
82. Tomasz Galiszewski Amway 1
82. Janusz Kotara KDWT 1
82. Adam Wilgiesz KDWT 1
82. Piotr Wysocki Shell 1
82. Dawid Nosek Probud 1
asysty
poz. zawodnik asysty
1. Grzegorz Grzesiak Geo-Zenit 15
2. Andrii Pishchevskyi Probud 14
3. Gokhan Ulusoy Shell 11
3. Rafał Błachut Probud 11
5. Andrzej Szafrański Tauron Dystrybucja 9
5. Michał Spasiuk Geo-Zenit 9
7. Artur Katarzyński Geo-Zenit 7
7. Konrad Podsiadły Shell 7
7. Jarek Urbaniec Probud 7
7. Dariusz Nowak Shell 7
7. Dawid Witko KDWT 7
7. Kęska Kacper Tauron Dystrybucja 7
7. Arkadiusz Maśko Probud 7
7. Mariusz Wyroba Amway 7
15. Marcin Niemkiewicz KDWT 6
15. Kamil Płoskonka Geo-Zenit 6
15. Pablo Angulo Afonso HCL Poland 6
15. Rafał Kędzior Sparta 6
15. Maciej Borowiec KDWT 6
20. Piotr Paszkiewicz KDWT 5
20. Łukasz Banaśkiewicz Teva 5
20. Łukasz Szociński Sparta 5
20. Piotr Krawczyk Geo-Zenit 5
20. Kamil Bielecki Probud 5
20. Paweł Bażant Geo-Zenit 5
20. Marcin Meus Sparta 5
20. Jarosław Kamiński Sparta 5
28. Bartosz Sieradzki Probud 4
28. Michał Ura Probud 4
28. Yahya Veziroglu Shell 4
28. Maciej Piasecki Geo-Zenit 4
28. Piotr Wojciechowski Sparta 4
28. Maciej Morasiewicz Tauron Dystrybucja 4
28. Paweł Florkowski KDWT 4
28. Sławomir Dropek Teva 4
28. Karol Kęska Tauron Dystrybucja 4
28. Kamil Ogonek Teva 4
38. Jerzy Zarzycki Tauron Dystrybucja 3
38. Dawid Dolański Amway 3
38. Krzysztof Chromiec Tauron Dystrybucja 3
38. Krzysztof Chlebda Geo-Zenit 3
38. Bartłomiej Zasadni Geo-Zenit 3
38. Artur Bułat Teva 3
38. Jakub Raj Sparta 3
38. Tomasz Armatys Probud 3
38. Carlo Mollica HCL Poland 3
38. Marek Kuczek Geo-Zenit 3
38. Antonio Lenguasco Padilla HCL Poland 3
38. Marek Koza Amway 3
38. Tomasz Szwedo Shell 3
38. Jarosław Dzierżak Teva 3
38. Maciej Papież Amway 3
38. Marek Stefańczyk Biesiada z 3
54. Piotr Marek Biesiada z 2
54. Tomasz Florek Geo-Zenit 2
54. Manuel Garcia HCL Poland 2
54. Kamil Długosz Probud 2
54. Boris Tataw HCL Poland 2
54. Daniel Kerti Amway 2
54. Bartosz Polański Geo-Zenit 2
54. Tomasz Hardyn KDWT 2
54. Dawid Augustyn Teva 2
54. Mateusz Jeleń Biesiada z 2
54. Paweł Ochlust Tauron Dystrybucja 2
54. Tomasz Beberok Tauron Dystrybucja 2
54. Michał Nawratil Teva 2
54. Fabio Andre Dias Medeiros HCL Poland 2
54. Dawid Rydzanicz Shell 2
54. Daniel Mielcarek KDWT 2
54. Paweł Stachyra KDWT 2
54. Grzegorz Maj Sparta 2
54. Nuno Vilela HCL Poland 2
54. Dogukan Ozdemir Amway 2
54. Robert Kupka Biesiada z 2
54. Adam Wilgiesz KDWT 2
54. Tomasz Guzik KDWT 2
54. Kuba Kacprzak Amway 2
54. Maciej Panhirsz Shell 2
54. Michał Rękas Tauron Dystrybucja 2
54. Mirosław Kajak Biesiada z 2
54. Mariusz Molenda Sparta 2
54. Jonas Sousa HCL Poland 2
54. Marcin Mielniczuk Tauron Dystrybucja 2
54. Łukasz Zawalonka Biesiada z 2
54. Maciej Stępień Biesiada z 2
54. Dawid Nosek Probud 2
87. Maciej Kudej Sparta 1
87. Dariusz Hudobski Biesiada z 1
87. Michał Budka HCL Poland 1
87. Pedro Castro HCL Poland 1
87. Jakub Hardyn KDWT 1
87. Sofiene Ayachi HCL Poland 1
87. Kamil Mazurkiewicz Biesiada z 1
87. Krzysztof Olejarz Sparta 1
87. Tomasz Jakubczyk KDWT 1
87. Tomasz Pyziak Tauron Dystrybucja 1
87. Andrzej Sikora Teva 1
87. Janusz Kotara KDWT 1
87. Jakub Zubek Amway 1
87. Piotr Pasternak Geo-Zenit 1
87. Jan Honkowicz Amway 1
87. Konrad Nowakowicz Biesiada z 1
87. Łukasz Bak Shell 1
87. Krzysztof Moszumański Biesiada z 1
87. Jacek Armatys Probud 1
87. Felipe Jorge Garcia Amway 1
87. Maciej Nieć Amway 1
87. Vincenzo Elia HCL Poland 1
87. Peter Badzgon Shell 1
87. Mariusz Małysa Amway 1
87. Mateusz Wietecha Biesiada z 1
87. Piotr Ozga KDWT 1
87. Jesus Ordonez HCL Poland 1
87. Ryszard Lewczuk Teva 1
87. Daniel Mączka Teva 1
87. Piotr Mazela Geo-Zenit 1
87. Mateusz Bodzioch Probud 1
87. Dawid Dragosz Geo-Zenit 1
87. Piotr Ptak Amway 1
87. Nelson Benicio HCL Poland 1
ż. kartki
cz. kartki
poz. zawodnik cz. kartki
1. Boris Tataw HCL Poland 1
1. Kamil Bielecki Probud 1
Aktualna 7. miesiąca
Brak
Dotychczasowe wyniki
Brak
Runda
Sezon
Kariera

Sędziowie

  • Grzegorz Hamowski Grzegorz Hamowski Średnia ocena: 3.88
  • Dariusz Szustowicz Dariusz Szustowicz Średnia ocena: 3.81
  • Łukasz Szymczyk Łukasz Szymczyk Średnia ocena: 3

Galeria Video